Prostor obývá velmi milý pán - filmový a hudební fajnšmekr. Místo televize je v pokoji promítací plátno, které se spouští ze sádrokartonového podhledu ve…

O realizaci

Prostor obývá velmi milý pán - filmový a hudební fajnšmekr. Místo televize je v pokoji promítací plátno, které se spouští ze sádrokartonového podhledu ve stropě. Když je plátno srolované, stěna přesto nepůsobí prázdným dojmem. Zdobí ji podsvícená kamenná dýha (břidlice), která je nalepená na skle a díky tomu lze kamennou dýhu podsvítit LED pásky. Niku, kde byl dříve bar, jsem využila pro pracovní koutek, který je také zdoben kamennou břidlicí.

V obývacím pokoji jsem řešila i akustiku. Proto je strop snížený (jsou v něm zabudované reprobedny), na stropě je velké přisazené svítidlo vyrobené z látky a stěna u dveří a PC koutku je natřena takzvanou "tekutou tapetou", která také zvyšuje akustický komfort v místnosti. Dobrému zvuku v místnosti samozřejmě přispívají i závěsy, koberec a látková sedačka, kterou si klient nechal vyrobit na zakázku.

Obrázky

Komentáře

Další realizace