Většina developerů, kterí staví a prodávají malometrážní byty, moc neuvažuje o běžném životě v nich. Proto vznikají dispozice, které jsou pro plynulý…

O realizaci

Většina developerů, kterí staví a prodávají malometrážní byty, moc neuvažuje o běžném životě v nich. Proto vznikají dispozice, které jsou pro plynulý pohyb v domácnosti absolutně nevhodné. Vznikla tedy i tato zbytečně velká (téměř 6 m2!!!) koupelna v garsonce o výměře pouhých 31 m2.

Proto jsem navrhla velké bourání, zmenšování a opět stavění. Zmenšením koupelny vznikl v zádveří garsonky velký prostor na obrovskou šatní skříň. Klient požadoval tzv. "bezúdržbovou" koupelnu, kde by nebyly žádné spáry. Proto se do velkého sprchového koutu použila na stěny i na podlahu voděodolná betonepoxidová stěrka. Vzhledem k tomu, že půdorys koupelny má tvar nepravidelného čtyřúhelníku a sprchový kout je také nepravidelný, betonepox byla dobrá volba. Technické zázemí (kotel, pračka, servisní dvířka do šachty) je schované za bílými akrylátovými dvířky ve vysokém lesku.

Obrázky

Komentáře


Diana Tomečková
 | 12. 7. 2018

Dobry den,moc hezky udelany byt..Nejvíce se mi libi ten konferencni kulaty cerny stolek..Mohu se zeptat odkud je?Moc dekuju..


Bydlo.cz
 | 12. 7. 2018

Relizace NOVOdesign doporučujeme kontaktovat přímo autorku díla

Další realizace