Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Jak se dají palety použít v ložnici?

Jak se dají palety použít v ložnici?

Abyste měli pěknou a stylovou ložnici, nepotřebujete na její vybavení desítky tisíc. Neokoukanou postel, vyrobenou přesně na míru, i s úložným prostorem můžete mít doslova za pár korun. Palety přináší všem kreativcům a domácím kutilům nepřeberné množství variant jejich zpracování. Na své si přijdou fanoušci technických vychytávek (podsvícení, skryté zásuvky), ale i milovníci jednoduchosti a praktičnosti. Nechte se inspirovat.

Deřvěné palety nabízí neskonale širokou škálu možností, jak je využít. Kreativitě se meze nikdy nekladou, a už vůbec ne, když pracujete právě s tímto snadno zpracovatelným materiálem. Je to stylovka, se kterou si lze vyrobit téměř jakýkoliv kousek nábytku přesně na míru a navíc znatelně ušetří vaše peněženky. Jaký styl postele preferujete? S čelem nebo bez čela? S roštem nebo raději na pevném povrchu? Podívejte se na pár jednoduchých tipů.

Jaký typ palet zvolit?

Pro výrobu vlastních postelí jsou pro svou tvrdost a odolnost doporučovány europalety (označení EPAL nebo EUR). Co je však to nejdůležitější, tyto palety jsou tepelně opracované!

Rošty

Není potřeba mít matraci položenou na tvrdých paletách. Na střed postele lze využit klasický rošt. Přitom nesejde na tom, jestli použijete starý kousek z Vaší původní postele nebo si koupíte nový. Odřezaná prkna navíc můžete využít na noční stolky.
Pozor: Samotné vyřezání je velmi precizní záležitostí. Doporučujeme si velmi dobře přeměřit matraci, kterou na postel chcete využít, aby seděla přesně.

Čelo

Čelo postele může být falešné a sloužit tak čistě jako ochrana stěny nad hlavou (získáváte tak jedno velké “prkno”) a nebo lze využít celých palet a získat tak mj. odkládací polici. 

Falešné čelo Vám bude pasovat k jakékoliv posteli. Postel nemusí být nutně z palet, abyste vytvořili stylový dojem.

Výroba čela s policí je jednoduchá. Použijete celé palety, které následně přichytíte buď přímo k posteli nebo ke zdi. Na horní část využijte prkna, abyste získali funkční poličku.

Jak se dají palety použít v ložnici?
Jak se dají palety použít v ložnici?
Jak se dají palety použít v ložnici?
Jak se dají palety použít v ložnici?
Jak se dají palety použít v ložnici?
Jak se dají palety použít v ložnici?
Jak se dají palety použít v ložnici?
Zdroj: palletfurniturediy.com, www.1001pallets.com, www.homemadefoodjunkie.com, cdn.home-designing.com, countryliving.com, www.dumpaday.com

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

Rezidence Rašínova

Garsonka v Brně

Swárák

Vizualizace bytu v Ostravě

Vizualizace kuchyně s obývacím pokojem

Vizualizace krásně otevřeného prostoru

Sledujte nás

Nejčtenější články

Neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Renovace komínů pomocí unikátní omítky Izonil

Rady do malé zahrady

Luxusní dům z přepravních kontejnerů

Co (ne)odradí slimáky

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock