Jak se dají palety použít v ložnici?
Bydlení

Jak se dají palety použít v ložnici?

Abyste měli pěknou a stylovou ložnici, nepotřebujete na její vybavení desítky tisíc. Neokoukanou postel, vyrobenou přesně na míru, i s úložným prostorem můžete mít doslova za pár korun. Palety přináší všem kreativcům a domácím kutilům nepřeberné množství variant jejich zpracování. Na své si přijdou fanoušci technických vychytávek (podsvícení, skryté zásuvky), ale i milovníci jednoduchosti a praktičnosti. Nechte se inspirovat.
16. 6. 2016 / 12:48:29
6977
Barevná inspirace: Jak ovlivňují barvy v ložnici vaši náladu?
Inspirace

Barevná inspirace: Jak ovlivňují barvy v ložnici vaši náladu?

Barvy. Stejně jako nábytek dotváří atmosféru našeho domova. Podle čeho si je vybíráte? Zvažujete své oblíbené odstíny? Kombinujete podle nábytku a vybavení? Nebo přímo sledujete moderní trendy? Kolikrát je obtížné si představit, jak přesně budou všechny ty barevné variace v prostoru vypadat. Inspirujte se a nechte svůj domov rozzářit barvami, které Vám padnou do interiéru i do nálady.
31. 5. 2016 / 15:38:46
10547
Netradiční knihovny s posezením
Bydlení

Netradiční knihovny s posezením

Knihy. Otáčení papírových listů má své kouzlo a milovníky klasických knih snad nikdy neomrzí. Ať je doba digitální jakkoliv chce, knížka v ruce, čaj na blízku a kousek vlastního království v říši fantazie má svou neopakovatelnou atmosféru. Místo, kde se zaberete do čtení nemusí být nutně u stolu, pojďte se podívat!
31. 5. 2016 / 11:16:46
10244