Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Originální interiér domu s bazénem

Originální interiér domu s bazénem

Vydejte se spolu s námi na prohlídku domu nedaleko Varšavy. V krásných teplých dnech potěší svou zahradou, bazénem a prostornou terasou. Jakmile počasí venkovním radovánkám přestane přát, stane se interiér domu hřejivým místem pro trávení času v kruhu rodinném.

O originální vzhled interiéru domu se postaraly interiérové designérky Ewelina Pik a Maria Biegańska ze studia Modullar. Mladý pár s dítětem získal tento dům jako dědictví po rodičích a právě jejich záliby se v interiéru do značné míry odrazily. Rodina se totiž zabývala zahrádkařením a myslivostí. V novém bydlení tak znovu našly místo lovecké trofeje připomínající atmosféru Divokého západu. Interiér však zdobí také řada uměleckých děl v čele s překrásnou knihovnou plnou historických svazků.

Světlé bydlení se zelenými akcenty

Interiér domu je nebývale světlý a vzdušný. Může za to například absence horních skříněk v kuchyni, díky čemuž může prostor volně dýchat. V kuchyni propojené s jídelnou a ozdobené praktickým kuchyňským ostrůvkem je také celá řada oken, jejich prostřednictvím se dovnitř dostává velký přísun tolik potřebného denního světla. O barevné propojení se zahradou za okny se s citem starají prvky v sametově zelené barvě a také hojnost řezaných a pokojových květin. Podobně jako v dalších pokojích, je i tady patrný jistý náznak exotiky, tentokrát v případě orientálního koberce. Další zajímavé artefakty jsou vystaveny na zmíněném kuchyňském ostrůvku, který neslouží jen ke společnému vaření, ale také k úschově kuchařských knih.

Originální interiér domu s bazénem
Foto: Celestyna Król

Bydlení zařízené s citem

Obývací pokoj je opět vyveden v sametově zelené barvě v kombinaci se světle hnědou. Tyto zemité variace barev přímo odkazují na paletu přírody za okny, interiér tak s exteriérem příjemně ladí. Překrásné výhledy do zahrady z velkých a četných oken v interiéru jsou tou největší ozdobou celého bydlení. To je zařízeno s citem jak pro kombinaci barev, tak pro kombinaci materiálů a tvarů. O elegantní ráz obývací zóny se stará i orientální koberec a závěsy splývající až na zem. Centrum jídelní zóny pak zdobí velký dřevěný stůl, který je ideálním místem pro rodinné oslavy.

Přečtěte si také

Dům pod třešní

Nejen v zahraničí se rozmáhá trend cestování do přírody a úniku ze stresu větších měst. Stačí víkendový odpočinek v lůně krásné přírody a hned se cítíte jinak. Příjemnou chatu v přírodním prostředí…

V patře domu se nachází soukromá část bydlení. V ložnici tak zaujmou především sytě červené lampy, které do interiéru opět vnáší přitažlivý nádech exotiky. Zajímavě přitom kontrastují s tmavě zelenými polštáři. Ani v ložnici nechybí pro toto bydlení typický styl koberců a také dvojice krásných obrazů. Co se týče koupelny, v té zase pozornost upoutají ručně vyráběné obklady ve tvaru rybích šupin.

Nedaleko Varšavy tak vzniklo opravdu originální bydlení, ve kterém se odráží rodinná historie i odkaz moderních časů. Doprovázené zahradou plnou vzrostlých stromů a různobarevných rododendronů je ideálním místem pro život, který vedle relaxace v bazénu nabízí i chvíle strávené s knihou. Uprostřed divukrásné přírody, která spojila jednu generaci s druhou.

Foto: Celestyna Król
Zdroj: www.fb.com/modullar

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

Odvážný obývací pokoj s trávou

JEDINEČNÉ ŘEŠENÍ CELÉHO BYTU

Interiér se zaoblenou kuchyní

Rodinná rezidence ze 16.století

PRVOTŘÍDNÍ MATERIÁLY, ŠPIČKOVÝ DESIGN A DOKONALÉ ZPRACOVÁNÍ

Interiér Opava

Sledujte nás

Nejčtenější články

Nový domov v eklektickém stylu s nádechem Skandinávie

Neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot

Aranka – romantický minidomek šetrný k přírodě

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Luxusní maringotka

Hmyzí hotel pro užitečné pomocníky

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock