Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Malý, ale funkční byt, plný slunce a hravého designu

Co nevidět tu máme první podzimní den. Slunečních paprsků už ubývá stejně jako květinové přehlídky barev. Pojďme se proto společně podívat do bytu, který díky hojnosti jasně žluté barvy překypuje pozitivní atmosférou i v chladných měsících.

Byt o velikosti 30 m2 je sice poněkud malý, přesto ale plně funkční, útulný a nebývale originální. Převažující jasně i tlumeně žlutá barva z něj dělá kouzelné místo pro život doplněné o další barvy podzimu – zelenou a hnědou. V kombinaci s hojně využitým dřevem tak vzniká příjemné bydlení, ve kterém se praktická stránka hravě doplňuje s tou estetickou.

Kombinace materiálů a barev

Byt plný nápadů a hravého designu si ze své skromné velikosti nic nedělá. Bohatě si totiž vystačí se svou originalitou, ať už se týká praktických řešení či odvážné kombinace materiálů a barev. Díky svému funkčnímu uspořádání maximálně vychází vstříc běžnému životu. Pozitivní vizuální efekt mu dodávají intenzivní odstíny a barev se nebojí dokonce ani strop. O útulnou atmosféru v interiéru se stará již zmíněná přítomnost dřeva s krásnou kresbou či čalouněný nábytek oblých tvarů.

Estetické i funkční bydlení

V bytě došlo k maximálnímu využití prostoru, přičemž ale byla zachována pro život nezbytná lehkost a otevřenost interiéru. Navíc zbyl čas jak na pohrání si s prostorem, tak s jednotlivými detaily. Interiér tak skrývá celou řadu netradičních prvků. V kombinaci se svěžími barvami a osobitým vybavením tak vzniklo originální bydlení, které je estetické i funkční.

Osobitý interiér plný barev

Na první pohled zde zaujme celá řada jasně či matně žlutých prvků. Barva slunce, které v chladných měsících tolik potřebujeme, se objevuje na komfortních křeslech, kuchyňské lince či na stěně v koupelně. Krása žluté barvy je umocněna v kontaktu s přirozeným či umělým světlem. Se žlutou barvou si přitom dobře rozumí příjemný odstín zelené barvy. Nechybí zde ani šedá nebo hnědá barva, která je zastoupena vybavením ze dřeva. Díky světlým barvám v interiéru se zde našlo místo i pro černou barvu, která celku dodává na dramatickém rázu, aniž by mu ubrala na útulnosti.

{reklama-0}

Místnosti v bytě jsou zařízeny v minimalistickém stylu, a tak mohou plně vyniknout jednotlivé materiály a barvy. Díky zajímavě řešeným úložným prostorům a rozumné míře bytových doplňků může interiér bytu volně dýchat. Oživují jej jak svěží barvy či pokojové rostliny, tak zajímavá dřevěná stěna oddělující společenskou zónu od té klidové.  

Zdroj: https://www.facebook.com/pg/B%C3%BDvanie-pod%C4%BEa-Krist%C3%ADny-105992424294685/photos/?tab=album&album_id=162250168668910

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

INTERIÉR S VYSOKÝM STROPEM

Aloisina Výšina - obývací pokoj

Zelená ložnice

Moderní vila s panenským výhledem

Honsova Vila

Apartmán Špindlerův Mlýn

Sledujte nás

Nejčtenější články

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot

Co (ne)odradí slimáky

Luxusní dům z přepravních kontejnerů

Vybíráme dlažbu na terasu

Vyvýšené záhony ocení i milovníci okrasných rostlin

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock