Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Luxusní vila s bazénem

Ve Wolluve-Saint-Pierre, obci ležící v Bruselu, se nachází luxusní vila, která zaujme krásným prostředím, do kterého je zasazena, a které spolu s ní vytváří opravdu kouzelné místo pro život.

Vila si prošla rekonstrukcí, rozšířením a došlo i k terénním úpravám kolem bazénu. V současnosti tak splňuje představu majitelů o komfortním bydlení, které je navíc úzce spojené s přírodou. Skrytá za vzrostlými stromy a keři poskytuje dokonalé soukromí pro členy rodiny i jejich hosty.

S důrazem na prosklení

Vila využívá potenciálu překrásné okolní přírody a sází na četné prosklení stěn. Výhledy tak tvoří inspirativní součást většiny místností v domě. Proto je také upuštěno od nadbytku dekorací, který by dojem z přírody narušovaly. Čistotu a lehkost interiéru podporuje bílá výmalba, která vizuálně propojuje místnosti a vytváří tak barevně jednolitý prostor. Ten místy prohřívá světle hnědá barva dřeva. Tyto dvě barvy se opakují také v exteriéru. Objevují se na terase i zahradních cestách, pokračují tak ve střídmé, ale na pohled velmi příjemné barevné kompozici.

Originální prvky v interiéru

Díky skromné barevné linii mohou v interiéru vyniknout jednotlivé originální prvky. Patří k nim zejména dřevěné stěny opakující se v ložnici či v koupelně. Z té mimochodem vedou schůdky přímo na terasu. V kuchyni zase zaujme poněkud netradiční kuchyňský ostrůvek doplněný o barové židle. Svým průzračným vzhledem pak překvapí židle u jídelního stolu. Originálním prvkem je i polička na knihy. Interiér pak ozvláštňují lampy klasických tvarů či s citem rozmístěná umělecká díla.

{reklama-0}

Nejdůležitějším prvkem tak vedle minimalistického stylu zůstává úzké propojení s přírodou, kterého je dosaženo řadou prosklených ploch. Jejich prostřednictvím proudí do interiéru dostatek slunečních paprsků, které svádějí k osvěžení se v bazénu či odpočinku na zahradě.

Zdroj: http://www.artsetarchitecture.be/projets/m17-daumerie/

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

Rezidence Rašínova

Garsonka v Brně

Swárák

Vizualizace bytu v Ostravě

Vizualizace kuchyně s obývacím pokojem

Vizualizace krásně otevřeného prostoru

Sledujte nás

Nejčtenější články

Neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Renovace komínů pomocí unikátní omítky Izonil

Rady do malé zahrady

Luxusní dům z přepravních kontejnerů

Co (ne)odradí slimáky

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock