Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Chalet Eisner v srdci Krkonoš

Česko-rakouský pár si splnil svůj velký sen, a to poskytovat stylové a originální ubytování v náručí hor. Pod zastřešující název Chalet Eisner spadá horská chata Petra a Elisabeth. Tyto chaty postavené v samém srdci Krkonoš vás potěší útulnými interiéry a překrásným okolím.

Horské chaty Petra a Elisabeth nabízejí vysoký komfort pro jednotlivce i rodiny s dětmi. Pro děti je navíc uvnitř chaty i v jejím okolí spousta vyžití. Ačkoliv jsou obě chaty jako dělané zejména pro zimní období, i v tom teplejším mají svým obyvatelům co nabídnout. V jejich bezprostřední blízkosti se přitom nachází celá řada zajímavostí, které byste si rozhodně neměli nechat ujít.

Chaty nedaleko turistických cílů

Obě horské chaty se nacházejí ve Velké Úpě v 1. Zóně Krkonošského národního parku. Lyžaře tak jistě potěší přilehlá sjezdovka Portášky, na kterou se na lyžích dostanou přímo ze svého prázdninového ubytování. V teplých měsících se pro změnu můžete vydat pěšky nebo lanovkou na nejvyšší českou horu Sněžku. Projít se můžete i Stezkou korunami stromů, ze které se pak dolů můžete svézt na tobogánu. I vaše děti si tak užijí trochu legrace, což platí i v případě bobové dráhy v Peci pod Sněžkou. Tím ale výčet venkovních aktivit zdaleka nekončí, stačí vzít mapu a vydat se vstříc dalším dobrodružstvím.

Prázdninové bydlení se severskou atmosférou

U obou horských chat je znát, že jsou vybaveny s obrovskou péčí a vytříbeným vkusem. Však je také zařizovala sama majitelka chat Ingrid Eisner. Severská atmosféra z nich přímo dýchá. Jen se podívejte na všudypřítomné dřevo s překrásnou kresbou, huňaté přikrývky, polštářky a obrázky se zvířecími motivy. A když budete mít štěstí, přijdou vás tato zvířátka ráno pozdravit i před chatu. Interiéry chat tak příjemně souzní s přírodou, která se den co den proměňuje za velkými okny.

Útulné a hřejivé útočiště

Prázdninové bydlení zařízené po severském způsobu působí velice hřejivým dojmem. Mohou za to především početné huňaté textilie, světlé barvy, velký přísun denního světla i nezbytný krb. Paleta použitých barev je zcela přirozená, a tak vzniká dokonalá symbióza mezi interiérem a exteriérem. K tomu slouží i velká zastřešená terasa, která v případě potřeby rozšiřuje obytné prostory interiéru. Zároveň poskytuje komfortní posezení s četnými výhledy do divukrásné krajiny.

Luxusní dovolená v horách

Ať už si pro svou dovolenou zvolíte chatu Petra nebo Elisabeth, věřte, že vás čeká opravdu luxusní ubytování v naprostém soukromí a se skvělým servisem. Jakmile totiž dorazíte na místo, předá vám klíče sympatická dcera majitelů, kterou, kdybyste něco potřebovali, budete mít po ruce. Součástí luxusní dovolené jsou plně vybavené místnosti, kterým dominuje voňavé dřevo. V chatách zařízených ve stylu alpských chaletů nechybí ani herna pro děti, ve které se zabaví deskovými hrami, hračkami či šipkami. V tomto nadstandardním ubytování si můžete užít i finskou saunu a večer pak zakončit třeba sklenkou vína z místní vinotéky. Relaxovat však můžete také s horkým čajem a knihou poblíž hřejivých krbových kamen. A odpočinout si můžete klidně i na peci.

{reklama-0}

Horské chaty v srdci Krkonoš zkrátka představují opravdu pohádkové bydlení, které by měl alespoň jednou za čas vyzkoušet každý, kdo si chce dopřát nezapomenutelný zážitek uprostřed hor. Ať už je léto nebo zima, na svůj prázdninový pobyt v Chalet Eisner budete jistě ještě dlouho vzpomínat…

Zdroj: https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=2226946320900290&id=2176104765984446&__tn__=-R

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

BD Kostelec nad Černými lesy - hravý interiér

Velká kuchyně do malých prostor

Interiér Bobrovníky

Apartmánový dům Harrachov - horský interiér

Rodinný dům s atriem

Apartmánový dům Harrachov

Sledujte nás

Nejčtenější články

Téměř nulová dřevostavba v Beskydech

Na střeše bytovky vyrostl minimalistický dům ze dřeva

Černý dům se otevírá do krajiny

Vysněný dům na venkově

Horská chata v Bedřichově

Nový domov v eklektickém stylu s nádechem Skandinávie

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock