Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

300 let stará vila na Istriji po rekonstrukci

300 let stará vila na Istriji po rekonstrukci

Okouzlující Villa Covri z rukou jednoho z nejpřednějších chorvatských designérů Borise Ruziće se nachází nedaleko nádherného města Novigrad. Vila získala své jméno po istrijské vesnici Covri, kde se nachází, pouhé 4 km od nejbližší pláže. Vila je opravdu ideálním místem na odpočinek a relax s rodinou.

Vila se 3 podlažími

Vila byla postavena v 16. století a v roce 2017 prošla kompletní rekonstrukcí. Vila byla vybavena nábytkem nejvyšší kvality – navíc šetrným k životnímu prostředí. Staré trámy, jež odjakživa zdobily tuto krásnou vilu, byly také obnoveny, zatímco původní kámen byl znovu použit. K vyzdobení domu byl použit i mramor nejvyšší kvality z istrijských lomů. Dům se skládá z 3 podlaží, kde se úspěšně kombinuje tradiční istrijský a moderní průmyslový styl, což dělá toto místo jedinečným.

Prostor s výraznými barvami

Vila se může pochlubit 5 velkými ložnicemi, 5 koupelnami, velkým bazénem s kaskádou, prostorným obývacím pokojem s kuchyní, terasou a salonkem. Stylově zařízený interiér domu vás ohromí výraznými barvami, pohodlnými postelemi a velkými koupelnami. Dům zdobí i velký starobylý kamenný krb, u kterého mohou obyvatelé v klidu odpočívat.

300 let stará vila na Istriji po rekonstrukci

Otevřené prostory, ale i dostatek soukromí

Obývací i jídelní prostor propojený s kuchyní se spolu s toaletou nachází v přízemí. V prvním patře najdeme tři prostorné ložnice, všechny s vlastní koupelnou. Jedna z ložnic poskytuje přímý vstup na zahradu. Další dvě ložnice, opět s vlastními koupelnami, se nachází ve druhém patře. Vila je obklopena krásnou středomořskou zahradou s levandulí, rozmarýnem a olivovníky, kde najdeme i osvěžující bazén.

Celý interiér je tvořen velmi výraznými barvami, kdy je zde použito hodně bílé barvy na stěnách, na nichž krásně vynikají dekorace. Za velmi vkusný lze považovat i dřevěný nábytek, který je spolu se šedou barvou akcentem k bílé barvě. Ložnice v modrých tónech doplňují koupelny s mramorem, který dodává místu punc luxusu.

Zdroj: www.brdesign.hr

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

INTERIÉR S VYSOKÝM STROPEM

Aloisina Výšina - obývací pokoj

Zelená ložnice

Moderní vila s panenským výhledem

Honsova Vila

Apartmán Špindlerův Mlýn

Sledujte nás

Nejčtenější články

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot

Co (ne)odradí slimáky

Luxusní dům z přepravních kontejnerů

Vybíráme dlažbu na terasu

Vyvýšené záhony ocení i milovníci okrasných rostlin

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock