Zejména u malometrážních bytů jsou díky vysokým pořizovacím cenám stále žádanější chytrá řešení. My jsme jedno takové zvládli! 

Byt na ulici Kigginsova…

O realizaci

Zejména u malometrážních bytů jsou díky vysokým pořizovacím cenám stále žádanější chytrá řešení. My jsme jedno takové zvládli! 

Byt na ulici Kigginsova v Brně jsme navrhli v příjemných neutrálních tónech, který žádané řešení bezezbytku naplnil, aniž by současně působil stísněným dojmem. Hlavní prvek interiéru, nábytková příčka s otočným televizním panelem, dodává prostoru zábavný a odlehčený nádech propojující jednotlivé zóny. „Každý obyvatel bytu si tu tak snadno najde své místečko a spolu s dostatkem úložného prostoru v části kuchyně a v předsíni, je koupě či pronájem takového bytu výborným počinem“, dodává spoluautor řešení Robert Matula.

Dispozice: 1kk Užitná plocha: 42 m2 Realizace: 2015

Popis vybavení: Na podlaze je položena laminátová plovoucí podlaha, nábytek jsme vyrobili z odolných umělých materiálů, čalouněný obklad v ložnici a taburet jsme potáhli látkou s povrchem umožňujícím čistění pouze vodou bez použití chemických prostředků. Součástí dodávky byly také spotřebiče, svítidla, sedací a čalouněný nábytek, zakázkově vyrobená tapeta, záclony a závěsy, stínění a doplňky. Dále veškeré montážní, elektrikářské, instalatérské, zednické a malířské práce. Tedy komplexní dodávka na klíč v podání společnosti Kintex.

 

Obrázky

Komentáře

Další realizace