Jsme spolutvůrci jedinečného projektu Ing. Arch. Adama Rujbra, který se nazývá Living Showroom. Jednalo se o realizaci interiéru atypického nevyužívaného…

O realizaci

Jsme spolutvůrci jedinečného projektu Ing. Arch. Adama Rujbra, který se nazývá Living Showroom. Jednalo se o realizaci interiéru atypického nevyužívaného prostoru v Praze na ulici Jakubská. Komplikovaná rekonstrukce prostoru bývalé maštale, která se výjimečně zdařila, se týkala podlah, izolací, osazení technologiemi pro výměnu vzduchu, podlahovým vytápěním, ohřevem vody a kompletní inteligentní elektroinstalací. Dominantou apartmánu se stala skleněná průhledná koupelna.

V interiéru jsme realizovali atypický nábytek a nejmodernější bytové prvky a doplňky. Díky uvedenému se podařilo přinést vysoký standard bydlení do malometrážního bytu, jehož původní interiér byl v minulosti využíván k odlišnému účelu. Prostor Living Showroom je inteligentní a lze jej ovládat z mobilu, hosté mohou řídit vytápění, ventilátory, vstupní dveře, spotřebiče, závěsy, audio, video, a rovněž efektní a praktické zneprůhlednění skleněné koupelny s interaktivní stěnou.

Obrázky

Komentáře

Další realizace