Výjimečná realizace ve výjimečném domě zahrnula výrobu nábytku na míru i praktické stavební úpravy. Podstata novostavby domu, stojícího nedaleko lesa v&nbsp…

O realizaci

Výjimečná realizace ve výjimečném domě zahrnula výrobu nábytku na míru i praktické stavební úpravy. Podstata novostavby domu, stojícího nedaleko lesa v jedné části Brna, spočívá v otevřeném velkorysém prostoru. Velkoformátová okna z obou stran stavby tento pocit ještě umocňuj. Na návrhu interiéru jsme spolupracovali s architektem investora a realizovali atypický nábytek včetně obkladů schodiště, designových příček a speciálních obkladů konvektorů po vnitřním obvodu domu. Specialitou je výroba centrálního kulatého stolu a výroba nábytkové příčky v obývacím pokoji neviditelně obepínající konstrukční prvky stavby.

Popis vybavení: Na podlahy celého domu a schodiště byla položena dubová bělená parketová podlaha, dveře a atypický nábytek včetně příček v obytném prostoru je vyroben převážně v kombinaci dubového masivu a dýhy v barevném tónování tzv. mořením. Celý interiér se nese v duchu přírodních materiálů. Na podlahách, kde nejsou použity parkety, byl položen speciální materiál Flotex, který výborně kombinuje vlastnosti PVC (snadná údržba a odolnost) a koberce (příjemný na dotek bosou nohu).

 

Dispozice: 5kk Užitná plocha: 605 m2 vč. garáže a vnitřního bazénu Realizace: 2012

 

Obrázky

Komentáře

Další realizace