Bydlení Přidáno: 7. 5. 2016

Kovové odlesky v interiéru

Zlato, stříbro, bronz – to je to, oč tu běží! Tyto barvy se v našich interiérech objevují poskrovnu, většinou je najdeme na doplňcích, úchytkách, zrcadlových rámech, atd. Ale to neznamená, že si nezaslouží naši pozornost! Našemu bydlení mohou totiž dodat to pravé kouzlo.

Bronzová je trendy!

Bronzová je trendy!

Pro tyto medailové barvy platilo jedno základní pravidlo – nemíchat. Dlouhá léta jsme se toho striktně drželi, nicméně časy se mění a dnes už není problém dát zlatou vázu vedle bronzové. Takže se nenechte omezovat a vyzkoušejte, jak to těm barvám spolu sekne!

Zlatý luxus

Není to tak dávno, co byla stříbrná „in“ a zlatá „out“. Pokud jste na návštěvě u mladého páru našli vystavené zlaté sošky, bylo jasné, že je to dárek od zástupců starší generace. Zlatá se prostě nenosila. Dnes jsme ji opět vzali na milost. Začala se objevovat v obývácích, na oblečení a my jsme se s ní zase skamarádili. A je to dobře! Zlatá barva má totiž něco do sebe – je to barva luxusu. A vůbec neplatí, že tento luxus patří pouze do honosně zdobených sálů! Naopak, nádherně se vyjímá v minimalisticky řešených domácnostech, kde převládají barvy jako bílá a šedá. Teplý zlatý odstín dokáže interiér krásně rozzářit a zútulnit.

Stříbrná jistota

Pokud ve svém domě zvolíte stříbrnou, nikdy nešlápnete vedle. Jak jsme již zmínili, tato barva příliš nepodléhá módním trendům. Je to stálice, sázka na jistotu. Stříbrná je totiž barva, která si rozumí téměř s každou jinou. Má chladný, neutrální odstín a dodává interiéru moderní nadčasový vzhled. Dokonalou kombinací je stříbrná se dřevem.

Bronzový šmrnc

To ještě není konec! Máme dalšího kandidáta, který se dobývá do našich domovů, a to je bronzová barva. Jedná se o velmi moderní a originální odstín. Navíc patří mezi teplé barvy, takže zaručeně rozehřeje každou místnost. Dovolte bronzové zazářit! Zkombinujte ji s chladnými odstíny a uvidíte, jak se bude krásně vyjímat. Dodává interiéru sofistikovaný vzhled, který se jen tak neokouká. 

Zlato, stříbro, bronz – to je to, oč tu běží! Tyto barvy se v našich interiérech objevují poskrovnu, většinou je najdeme na doplňcích, úchytkách, zrcadlových rámech, atd. Ale to neznamená, že si nezaslouží naši pozornost! Našemu bydlení mohou totiž dodat to pravé kouzlo. Zlato, stříbro, bronz – to je to, oč tu běží! Tyto barvy se v našich interiérech objevují poskrovnu, většinou je najdeme na doplňcích, úchytkách, zrcadlových rámech, atd. Ale to neznamená, že si nezaslouží naši pozornost! Našemu bydlení mohou totiž dodat to pravé kouzlo. Bronzová se stříbrnou spolu ladí.

Bronzová se stříbrnou spolu ladí.

Bronzová a minimalismus.

Bronzová a minimalismus.

Zlatá rozzáří každý pokoj.

Zlatá rozzáří každý pokoj.

Zdroj:  foto: homestolove.co.nz, hbu.h-cdn.co, essentials.co.za, ideasgn.com, entumundo.net, homeridae.com, home-designing.com
Další články: