Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Harmonické bydlení výrazně zvýší kvalitu vašeho života

Mít vlastní byt či dům je snem téměř každého z nás. V některých situacích se ovšem musíme spokojit s nevyhovujícími podmínkami, které negativně naše bydlení ovlivňují. A to má svůj dopad též na naši spokojenost a celkový životní styl.

Mít vlastní byt či dům je snem téměř každého z nás. V některých situacích se ovšem musíme spokojit s nevyhovujícími podmínkami, které negativně naše bydlení ovlivňují. A to má svůj dopad též na naši spokojenost a celkový životní styl.

Místo s atmosférou

Poloha vašeho domova nepopiratelně působí i na samotné bydlení. Láká vás bydlet v činžovním secesním domě s bohatou historií? Nebo dáte raději přednost moderní technologicky vyspělé budově? Ať se rozhodnete pro jakoukoliv možnost, důležité je, abyste se ve svém bytě cítili dobře a neměli obavy o své bezpečí kvůli špatně vybrané čtvrti.

Investovat do vlastního?

Poslední dobou je čím dál propíranější otázkou, zda je lepší vložit finance do vlastního bydlení, nebo kvůli stále přísnějším hypotéčním podmínkám využít nabídky podnájmu. Co se týče pronájmu bytu v Praze, cena se odvíjí od atraktivity místa, dostupnosti městské hromadné dopravy a samozřejmě velikosti nemovitosti.

Pár příkladů pro představu

Lidem, pro které je důležité se snadno a rychle dopravit do centra, bude vyhovovat byt, jenž se nachází pouhou jednu minutu od stanice metra. Cihlový dům s výtahem, rozloha 45 m2 s dispozicí 2+kk je tím pravým pro mladý pár. Rekonstruovaná budova je též zárukou nízkých měsíčních poplatků za energie.

Když milujete prostor

Pro početnější rodinu je jako stvořený velkorysý prostorný byt o výměře přesahující 100 m2. Atraktivní lokalita Vinohrad, kuchyň s balkonem a další tři samostatné místnosti jsou opravdovým lákadlem pro ty, kteří si chtějí užívat výhody velkého bytu na skvělé adrese. A to díky placenému pronájmu, nikoliv vynaloženým vlastním prostředkům na pořízení této vyhledávané nemovitosti.

Bydlení v mezonetu je in

Patříte k té druhé skupině lidí, kteří raději investují do svého? Pak vás určitě bude zajímat, jak to vypadá s prodejem bytů v Praze. Na výsluní oblíbenosti se drží mezonety, jež si každý zamiluje díky osobitému stylu bydlení a nadstandardním prostorovým dispozicím. Za zmínku též stojí bohaté příslušenství bytu, do něhož spadají terasa, parkovací stání v podzemní garáži a sklepní kóje. Třešničkou na dortu je krásný výhled do okolí a jedinečná lokalita.

Zaměřeno na tvůrčího ducha

Originální způsob bydlení představují ateliéry. Tyto byty se zpravidla nacházejí ve starších domech, které jim vtisknou tu pravou atmosféru. Ideální je, pokud narazíte na byt v započaté rekonstrukci neboli White wall, díky níž si ho poté dokončíte podle vlastních představ. Znamená to, že si sami vyberete obklady, podlahu, koupelnu a vnitřní dveře.

Kde hledat?

Navštivte stránky https://www.psn.cz/ realitní společnosti, v jejíž nabídce si zcela jistě vyberete nemovitost, která bude plně odpovídat vašim požadavkům.

Štítky:
Zdroj: PR článek společnosti

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejlepší projekty

Vila na venkově

byt Dělnická

Barevný interiér

Hravý a útulný domov

Skandinávií inspirovaný interiér

Bydlení ve Varšavě

Sledujte nás

Nejčtenější články

Rekonstrukce stoletého rodinného domu se stodolou

Bývalý statek z roku 1850 po kompletní rekonstrukci

Opravila dům po prarodičích a zachránila tak desítky vzpomínek

Bydlení s nádechem skandinávie

Roubenka s moderní přístavbou a bio bazénem

Namísto dřevostavby bydlí ve zrekonstruované sýpce