kuchyň

O realizaci

Projekt na Kavčích horách nám svěřil náš již stálý klient, který nás touto realizací velmi poctil.
Bytová jednotka 3kk o velikosti 110m2 je součástí menšího developerského projektu Castle view u České televize.

Do spolupráce jsme se pustili začátkem roku 2017 a vstupovali jsme do počátečního stavu hrubé stavby, což nám dovolilo si byt přizpůsobit téměř ve všem, co jsme potřebovali.

Veškerá elektroinstalace podléhala našim návrhům, bylo nám umožněno vybrat si i zápustná světla do podhledů v koupelnách. Vybrali jsme si i svojí značku a typ vypínačů.

Podlahu jsme také vybírali ze standardů, pokládku byla provedena lepením z důvodu podlahového vytápění, jakožto nadstandardní volba ze strany klienta a my jsme tak nemuseli v interiéru řešit topená tělesa, která by nám v obývacím pokoji mohla pozičně vadit s budoucím nábytkem .
Průchody pod dveřmi jsou plynulé, bez přechodových lišt. Napojení na dlažbu v koupelnách je řešeno subtilním tmelovým spojem a v jedné výškové rovině, jelikož byl developer schopný nám takto podlahu s tímto záměrem stavebně připravit.

Veškerý nábytek v interiéru je lakovaný v matu, dřevěné plochy jsou z masivu. Vše bylo řešené na míru, i vč. postelí od firmy Polstrin, která nám zde upravovala výšky a šířky čel.
Zámečnici zde měli velkou úlohu jak v případě sprchových zástěn, tak v případě dveří ze zádveří, kterými se prochází do obývacího pokoje s kuchyní.

Budování bytu nám zabralo 1,5roku. Dlouhá časová etapa bylo samotné stavební dokončení do převzetí bytu, ale ani samotné zařizování se neneslo v rychlém duchu.

Obrázky

Fotograf: Robert Žákovič

Komentáře


Pavel Vágner
 | 17. 9. 2019

Krásná práce!

Další realizace