Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Veletrh Warsawa Home - událost roku

Veletrh Warsawa Home - událost roku

Warsawa Home je jedinečná událost světového měřítka, žádný jiný veletrh ve světě interiérového designu a vybavení se nevyvíjí tak rychle a velkolepě. Právem tedy může být označen nejdůležitější událostí tohoto odvětví ve střední a východní Evropě. Statistiky ukazují, že právě silný veletrh přiláká každoročně stále více významných vystavovatelů a návštěvníků. První veletrh proběhl v roce 2016 a již tehdy byl akci předvídán velký úspěch. Dnes se stala vize úspěšného veletrhu Warsawa Home realitou.

Warsawa Home je tedy relativně novou událostí ve světě interiérového designu. Od prvního ročníku v roce 2016 se bude konat veletrh letos v říjnu 2018 již potřetí. Letošní mezinárodní veletrh interiérového designu Warsawa Home 2018 se koná od 4 do 7 října 2018.

Výstava pravidelně slaví velký úspěch a to i daleko za hranicemi. Nemalý podíl na tom má i fakt, že žádný jiný veletrh na světě se nevyvíjí tak rychle a nevěnuje tolik prostoru a času aktuálním trendům a designu. Výstavní plocha se rozrostla celkem pětkrát, od 20 000 metrů čtverečních v roce 2016 na 120 000 m2 v roce 2018! Totéž platí pro počet vystavovatelů: 150 v roce 2016, 400 v roce 2017 a podle prognóz 800 v roce 2018! Na veletrhu se podílí také spousta odborníků a zahraničních hostů (29% v roce 2017, podle prognóz až 37% v roce 2018) *.

Pro srovnání

Warsaw Home se rozvíjí intenzivněji než Saloni WorldWide v Moskvě, která se konala od roku 2005, a Salone del Mobile, která vznikla v roce 2016. Šanghaj *. Možnosti regionu, vize a energie organizátorů umožňují srovnání s největšími a nejvýznamnějšími veletrhy na světě i v Evropě - iSaloni del Mobile v Miláně a IMM v Kolíně nad Rýnem. Nejslavnější a nejprestižnější veletrh v Miláně, který proběhl v roce 1961, uspořádal v roce 2018 prezentaci s 1841 vystavovateli na 230 tisíc metrech čtverečních (s rekordním počet návštěvníků - 435 tisíc). S téměř 70letou tradicí se veletrh v Kolíně nad Rýnem v roce 2018, který se konal od roku 1949, přitahoval 1282 vystavovatelů na plochu 270 tisíc metrů čtverečních a přilákal 125 000 návštěvníků. Jsou to samozřejmě vyšší čísla, ale pro srovnání se statistikami Warsaw home, který dosáhl svých výsledků za pouhé 3 roky.

Velký potenciál, velký úspěch

Tvůrce Warsaw Home Kasia Ptak okamžitě naplánoval a organizoval veletrh ne na místní úrovni, ale tak aby byl veletrh zajímavý v celosvětovém měřítku. Místo, kde se veletrh koná Nadarzyn poblíž Varšavy, dal mnohem více příležitostí než jiné místa v Polsku. Varšava s mezinárodním letištěm a rychlým spojením do celé Evropy je vynikající destinací s rozsáhlou a rozmanitou hotelovou základnou a dalšími atrakcemi. Z veletrhu se návštěvník dostane do centra města za méně než půl hodiny a organizátoři se postarají o efektivní komunikaci pro všechny hosty. Město se rozvíjí jedinečným způsobem: ve Varšavě, městu s dvěma miliony obyvatel, bylo v roce 2016 prodání 24 tisíc bytů, což je pro srovnání více než v Londýně, s osmi miliony obyvatel!

Veletrh Warsawa Home - událost roku

Moderní, obrovské výstavní síně Ptak Warsaw Expo, ve kterých je uspořádán Warsaw Home, splňují nejvyšší standardy. Vystavovatelé mají k dispozici prostor, který mohou volně a zajímavým způsobem využívat společně se veškerým nezbytným technickým zázemím. Pro hosty je zde připravena řada zajímavostí, informací a gastronomických zařízení spolu s přístupem k nejlepším značkám a výrobkům z celého světa.

Nejlepší značky, největší propagace

Od samého začátku láká Warsaw Home nejen polské výrobce, ale jejich přítomnost je důležitou hodnotou veletrhu. Warsaw Home podporuje polskou výrobu nábytku a zvyšuje nejen uznání jednotlivých polských značek, ale i celé země, která je zejména mimo naše hranice čtvrtým největším výrobcem nábytku a třetím největším vývozcem nábytku v Evropě. Od samého začátku se na veletrhu objevují i největší světové značky a nejlepší design. S každým následujícím konáním se zvyšuje počet mezinárodních výrobců, kteří prezentují své nejnovější výrobky.

Významná jména veletrhu

Od prvního vydání je veletrh doprovázen debatami, přednáškami a dalšími akcemi, které jsou určeny jak pro nadšence, tak pro odborníky. Hvězdy Warsawa Home patří k nejvýznamnějším architektům a designérům *. Karim Rashid se již dvakrát zúčastnil na veletrhu ve Varšavě a jeho přednáška vždy slavila velký úspěch. Letos se zúčastní Tom Dixon, Stefano Giovannoni a Nika Zupanc.

Intenzivní vývoj veletrhu ukazuje, jak je tato událost důležitá. Warsawa Home spojuje podnikatele jak z východu, tak západu a neustále rozšiřuje své aktivity. Je to důležitá událost, která by neměla chybět v kalendáři profesionálů tak milovníku interiérového designu. Rozhodně stojí za to být součástí této mimořádné akce, která všem nabízí spoustu příležitostí.

Pro architekty a odbornou veřejnost nabízíme registraci zdarma

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

INTERIÉR S VYSOKÝM STROPEM

Aloisina Výšina - obývací pokoj

Zelená ložnice

Moderní vila s panenským výhledem

Honsova Vila

Apartmán Špindlerův Mlýn

Sledujte nás

Nejčtenější články

Neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Vyvýšené záhony ocení i milovníci okrasných rostlin

Luxusní dům z přepravních kontejnerů

Vybíráme dlažbu na terasu

Přírodní koupací jezírko – kouzelný biotop bez chemie

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock