Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Veletrh Warsawa Home - událost roku

Veletrh Warsawa Home - událost roku

Warsawa Home je jedinečná událost světového měřítka, žádný jiný veletrh ve světě interiérového designu a vybavení se nevyvíjí tak rychle a velkolepě. Právem tedy může být označen nejdůležitější událostí tohoto odvětví ve střední a východní Evropě. Statistiky ukazují, že právě silný veletrh přiláká každoročně stále více významných vystavovatelů a návštěvníků. První veletrh proběhl v roce 2016 a již tehdy byl akci předvídán velký úspěch. Dnes se stala vize úspěšného veletrhu Warsawa Home realitou.

Warsawa Home je tedy relativně novou událostí ve světě interiérového designu. Od prvního ročníku v roce 2016 se bude konat veletrh letos v říjnu 2018 již potřetí. Letošní mezinárodní veletrh interiérového designu Warsawa Home 2018 se koná od 4 do 7 října 2018.

Výstava pravidelně slaví velký úspěch a to i daleko za hranicemi. Nemalý podíl na tom má i fakt, že žádný jiný veletrh na světě se nevyvíjí tak rychle a nevěnuje tolik prostoru a času aktuálním trendům a designu. Výstavní plocha se rozrostla celkem pětkrát, od 20 000 metrů čtverečních v roce 2016 na 120 000 m2 v roce 2018! Totéž platí pro počet vystavovatelů: 150 v roce 2016, 400 v roce 2017 a podle prognóz 800 v roce 2018! Na veletrhu se podílí také spousta odborníků a zahraničních hostů (29% v roce 2017, podle prognóz až 37% v roce 2018) *.

Pro srovnání

Warsaw Home se rozvíjí intenzivněji než Saloni WorldWide v Moskvě, která se konala od roku 2005, a Salone del Mobile, která vznikla v roce 2016. Šanghaj *. Možnosti regionu, vize a energie organizátorů umožňují srovnání s největšími a nejvýznamnějšími veletrhy na světě i v Evropě - iSaloni del Mobile v Miláně a IMM v Kolíně nad Rýnem. Nejslavnější a nejprestižnější veletrh v Miláně, který proběhl v roce 1961, uspořádal v roce 2018 prezentaci s 1841 vystavovateli na 230 tisíc metrech čtverečních (s rekordním počet návštěvníků - 435 tisíc). S téměř 70letou tradicí se veletrh v Kolíně nad Rýnem v roce 2018, který se konal od roku 1949, přitahoval 1282 vystavovatelů na plochu 270 tisíc metrů čtverečních a přilákal 125 000 návštěvníků. Jsou to samozřejmě vyšší čísla, ale pro srovnání se statistikami Warsaw home, který dosáhl svých výsledků za pouhé 3 roky.

Velký potenciál, velký úspěch

Tvůrce Warsaw Home Kasia Ptak okamžitě naplánoval a organizoval veletrh ne na místní úrovni, ale tak aby byl veletrh zajímavý v celosvětovém měřítku. Místo, kde se veletrh koná Nadarzyn poblíž Varšavy, dal mnohem více příležitostí než jiné místa v Polsku. Varšava s mezinárodním letištěm a rychlým spojením do celé Evropy je vynikající destinací s rozsáhlou a rozmanitou hotelovou základnou a dalšími atrakcemi. Z veletrhu se návštěvník dostane do centra města za méně než půl hodiny a organizátoři se postarají o efektivní komunikaci pro všechny hosty. Město se rozvíjí jedinečným způsobem: ve Varšavě, městu s dvěma miliony obyvatel, bylo v roce 2016 prodání 24 tisíc bytů, což je pro srovnání více než v Londýně, s osmi miliony obyvatel!

Veletrh Warsawa Home - událost roku

Moderní, obrovské výstavní síně Ptak Warsaw Expo, ve kterých je uspořádán Warsaw Home, splňují nejvyšší standardy. Vystavovatelé mají k dispozici prostor, který mohou volně a zajímavým způsobem využívat společně se veškerým nezbytným technickým zázemím. Pro hosty je zde připravena řada zajímavostí, informací a gastronomických zařízení spolu s přístupem k nejlepším značkám a výrobkům z celého světa.

Nejlepší značky, největší propagace

Od samého začátku láká Warsaw Home nejen polské výrobce, ale jejich přítomnost je důležitou hodnotou veletrhu. Warsaw Home podporuje polskou výrobu nábytku a zvyšuje nejen uznání jednotlivých polských značek, ale i celé země, která je zejména mimo naše hranice čtvrtým největším výrobcem nábytku a třetím největším vývozcem nábytku v Evropě. Od samého začátku se na veletrhu objevují i největší světové značky a nejlepší design. S každým následujícím konáním se zvyšuje počet mezinárodních výrobců, kteří prezentují své nejnovější výrobky.

Významná jména veletrhu

Od prvního vydání je veletrh doprovázen debatami, přednáškami a dalšími akcemi, které jsou určeny jak pro nadšence, tak pro odborníky. Hvězdy Warsawa Home patří k nejvýznamnějším architektům a designérům *. Karim Rashid se již dvakrát zúčastnil na veletrhu ve Varšavě a jeho přednáška vždy slavila velký úspěch. Letos se zúčastní Tom Dixon, Stefano Giovannoni a Nika Zupanc.

Intenzivní vývoj veletrhu ukazuje, jak je tato událost důležitá. Warsawa Home spojuje podnikatele jak z východu, tak západu a neustále rozšiřuje své aktivity. Je to důležitá událost, která by neměla chybět v kalendáři profesionálů tak milovníku interiérového designu. Rozhodně stojí za to být součástí této mimořádné akce, která všem nabízí spoustu příležitostí.

Pro architekty a odbornou veřejnost nabízíme registraci zdarma

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

Tiny house na zakázku

Moderný interiérový dizajn

Kuchyně do bytu

Kuchyně v moderním designu a černobílé kombinaci

Nástavba na rodinný dům

Malá Dřevostavba Easy 24

Sledujte nás

Nejčtenější články

Neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Luxusní maringotka

Přírodní koupací jezírko – kouzelný biotop bez chemie

Jak vytápět nový dům od roku 2022?

Rady do malé zahrady

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock