Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Světové módní ikony vás zvou do svého domova - I. část

Světové módní ikony vás zvou do svého domova - I. část

Jsou lidé, kteří jdou v čele, kteří určují směr. Inspirujte se těmi, kteří udávají trendy v designu! Ukážeme vám, jak vypadá jejich oblíbené místo v domě a co se jim na něm líbí. Tito lidé mají často vyhraněný vkus a názor na život a rozhodně mají co říct.

Gayle King, redaktorka O, The Oprah Magazine (Upper West Side, New York)

"Když jsem se přestěhovala do města, hledala jsem bydlení s kuchyní, ve které je také jídelní stůl. Mám už velké děti a chtěla jsem, abychom si mohli všichni sednout kolem stolu, až nás navštíví. A jelikož je žlutá mou oblíbenou barvou, ráda se jí obklopuji. Podle mě jsou všechny skvělé věci žluté! Slunce, máslo (já miluji máslo!), kukuřice. Stejně jako veselé dítě si poskakuje a tančí, když je šťastné, tato místnost mě vždy naladí na stejnou vlnu - dokonce i když je zrovna prázdná."

 

Světové módní ikony vás zvou do svého domova - I. část

Kristin Chenoweth, herečka a zpěvačka (Manhattan)

"Toto je místo, kde jsem šťastná! Tady trávím mnohem více času, než bych kdy strávila v kuchyni. Dokud jsem se sem přestěhovala, měla jsem starý klavír, se kterým jsem vyrůstala v Oklahomě. Nynější klavír jsem koupila rodičům před 12 lety, ale když můj otec přišel, aby se podíval na můj nový domov, prohlásil, že tady ten klavír potřebuju. Tak jsme je vyměnili. Bylo těžké ho sem dostat, ale opravdu to stálo za to. Cvičím na něm neustále."

 

Světové módní ikony vás zvou do svého domova - I. část

Valerie von Sobel, umělkyně, módní ikona a filantrop (Beverly Hills)

"Když je vám 75, člověk je svobodný, veselý a nezávislý! Není to tak dávno, kdy jsem byla úplně na dně. Přišla jsem o dítě a pracovala jsem 14 hodin denně. Odjela jsem do Istanbulu a vrátila jsem se jako úplně nový člověk. Stala se ze mě umělkyně. Mohla bych se celý život učit, jak pracovat s bronzem. Ale když nemáte celý život, prostě se s tím poperete! Velmi ráda se vracím domů k mužům mého života - nadměrné verzi malby umělce Phélixe Philippoteaux. Tito muži jsou zezadu velmi atraktivní a nikdy neodmlouvají."

 

Světové módní ikony vás zvou do svého domova - I. část

Arianna Huffington, zakladatelka The Huffington Post (SoHo, New York)

"V roce 2007 jsem kvůli spánkové deprivaci zkolabovala a zlomila si lícní kost. To spustilo moji studii o tom, jak důležitý je spánek pro náš život, zejména pro ženy. Pamatujte, že abychom byli efektivní v ostatních oblastech našeho života, musíme se o sebe dobře starat. Je to stejné, jako když první nasadíte tu svou kyslíkovou masku. Takže proto jsem ze své ložnice udělala místo, kde se nejlépe relaxuje – zemité barvy, závěsy, květiny, skutečné knihy (třeba Rumiho poezii). Všechny technické zařízení nabíjím v jiné místnosti. Když projdu dveřmi, vím, že je čas se nabít sama!"

 

Také my jsme zastánci zdravého spánku. Pro článek o kvalitních postelích klikněte ZDE.

 

Světové módní ikony vás zvou do svého domova - I. část

Judy Blume, spisovatelka (Key West, Florida)

"Nikdy jsem neseděla v našem obýváku uvnitř domu. Jsme neustále tady venku – ptáci tu zpívají, máme tady opravdu velkého leguána a místní blonďatí mývali si tu chodí v noci zaplavat. Vyrůstala jsem v New Jersey a nikdy jsem si nemyslela, že místo jako je toto uvidím, natož jej budu vlastnit. Můj otec miloval zahradničení a já jsem byla často po jeho boku, sázela semínka a hrabala se v hlíně. Ale tahle tropická zahrada je úplně jiný level! Neříká se tomu ráj pro nic za nic!"

 

Světové módní ikony vás zvou do svého domova - I. část

Tim Gunn, tvůrce americké reality show Project Runway (Upper West Side, New York)

"26 let jsem ve městě bydlel v pronájmu a když jsem hledal místo ke koupi, chtěl jsem, aby bylo povznášející, ne nudné. Když jsem našel v roce 2009 tento byt, byl jak odporný hnijící lilek. Ale už po 20 minutách jsem věděl, že je to to pravé místo. Jsou zde dvě podlaží a terasa – více, než jsem si kdy myslel, že budu mít. Navíc byt vypadá jako městský domek, protože má schodiště."

 

Chcete vědět a vidět více? Máme pro vás druhý díl!!!

Zdroj: housebeautiful.com

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

Rezidence Rašínova

Garsonka v Brně

Swárák

Vizualizace bytu v Ostravě

Vizualizace kuchyně s obývacím pokojem

Vizualizace krásně otevřeného prostoru

Sledujte nás

Nejčtenější články

Neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Renovace komínů pomocí unikátní omítky Izonil

Rady do malé zahrady

Luxusní dům z přepravních kontejnerů

Co (ne)odradí slimáky

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock