Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Podlehněte kouzlu fialové

Podlehněte kouzlu fialové

Fialová patří mezi silné či takzvaně výrazně expresivní barvy. Dokáže být velmi vítaným zpestřením interiéru, ale jen do chvíle, než se stane jeho dominantní barvou. Fialová je doplňkovou barvou, která se hodí do všech typů interiérů, přizpůsobí se každému stylu a není problém ji využít v kterékoliv místnosti – stačí jen vybrat ten správný odstín.

Vhodné umístění

Z kombinací čistě přírodních barev v interiéru se po dlouhé delší době opět dostávají do popředí i jiné barvy. Mezi ty rozhodně patří i fialová, která je ve všech svých odstínech velmi originálním zpestřením jakéhokoliv interiéru. Proto se nemusíte bát ji umístiti do jakékoliv místnosti, a to jak do ložnice, obývacího pokoje i kuchyně.Ne vždy se musí jednat o barevnou zeď, nebo dvířka nábytku. Velmi nápaditým zakomponováním do interiéru je použití výrazné fialové barvy jako obložení čelní strany kuchyňského koutu, hned za pracovní deskou.

V lesklém provedení a v kombinaci s dominantní černou kuchyňskou linkou a šedou pracovní deskou působí v interiéru skutečně velmi luxusním dojmem. A aby dojem originálního pojetí ničím rušen, je jako podlaha zvolena velmi neutrální šedá barva, která s celým provedením kuchyně koresponduje, a ničím výsledný dojem neruší.

Podlehněte kouzlu fialové

Dostatek prostoru 

Celý kuchyňský kout je pak situován do tvaru písmene L přičemž je uprostřed místnosti navíc i pracovní ostrůvek s barovým posezením, které je ideální pro rychlé snídaně, nebo malý drink po práci. Pro dokonalý komfort je naproti pracovního ostrůvku s barovým stolem umístěna i televize, pod kterou se nachází další úložný prostor.

Toho v kuchyni není, díky prostornému provedení, málo. Celkový dojem velmi upravené a do detailů doladěné místnosti už pak jen doplňují zabudované spotřebiče a skleněná deska barového stolu.

Interiér je velmi pěknou ukázkou toho, že v případě vlastních realizací nemusíte jít jen s dnes nejpopulárnějším trendem přírodních barev, ale že velmi pěkně, upraveně a luxusně vypadá i odvážnější zpracování.

Fialová je proto pro tyto účely, jakožto symbolická barva pro bohatství a empatii, jednou z neideálních variant. 

Podlehněte kouzlu fialové
Podlehněte kouzlu fialové
Zdroj: batiik.fr

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

INTERIÉR S VYSOKÝM STROPEM

Aloisina Výšina - obývací pokoj

Zelená ložnice

Moderní vila s panenským výhledem

Honsova Vila

Apartmán Špindlerův Mlýn

Sledujte nás

Nejčtenější články

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot

Co (ne)odradí slimáky

Luxusní dům z přepravních kontejnerů

Vybíráme dlažbu na terasu

Vyvýšené záhony ocení i milovníci okrasných rostlin

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock