Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Nejdražší dům v Americe

Nejdražší dům v Americe

Tento dům může být váš! Ovšem trochu si za něj připlatíte, součástí je totiž vinný sklípek, domácí kino, bowlingová dráha i plně vybavený beauty salon. Říká se mu Panství, má totiž necelé dva hektary pozemků.

Rozmařilý luxus

Aktuálně nejdražší dům v Americe si můžete pořídit za 200 milionů dolarů (4,903,900,000 Kč). Jedná se o největší a nejhonosnější soukromou rezidenci v Los Angeles. Dům skrývá parkovací místa pro 100 aut, tenisové kurty, vinný sklípek, 14 pokojů a 27 koupelen. Možná vás napadá, že spíše než rodinné sídlo by tento dům měl být využit jako luxusní hotel. To se stalo jedním z důvodů, proč se také nechvalně proslavil. Byl vybudován v roce 1988 pro slavného Aarona Spellinga a jeho manželku Candy a byl vnímán jako neodpustitelný rozmar. V roce 2009 se stal nejdražším domem na trhu, když ho Candy Spelling nabídla za 150 milionů dolarů. Nakonec se prodal za 85 milionů dolarů britské dědičce Petře Stunt, dceři miliardáře a vládce holdingu Formule1 Bernieho Ecclestonea.

Nejdražší dům v Americe

Dům v novém

Petra Stunt dala domu v roce 2011 úplně nový kabát. Květované tkaniny nahradil bílý a černý mramor, stěny jsou potaženy sametem a sklep údajně vypadá jako noční klub. Hlavní ložnice by mohla být domovem sama o sobě – skrývá samostatnou kuchyň a obývací pokoj. Nyní je nemovitost opět na prodej a trhá rekordy. Převýšila dva nejdražší domy, které se nabízí za 195 milionů dolarů. Nejdražší prodaný dům je Playboy Maison, byl prodán v srpnu 2016 za 100 milionů dolarů. Nicméně také Playboy Maison byl původně nabízen za 200 milionů dolarů, nechme se tedy překvapit, za kolik se nejdražší dům v Americe nakonec prodá.

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

INTERIÉR S VYSOKÝM STROPEM

Aloisina Výšina - obývací pokoj

Zelená ložnice

Moderní vila s panenským výhledem

Honsova Vila

Apartmán Špindlerův Mlýn

Sledujte nás

Nejčtenější články

Neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Co (ne)odradí slimáky

Rady do malé zahrady

Luxusní dům z přepravních kontejnerů

Vybíráme dlažbu na terasu

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock