Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Nejdražší dům v Americe

Nejdražší dům v Americe

Tento dům může být váš! Ovšem trochu si za něj připlatíte, součástí je totiž vinný sklípek, domácí kino, bowlingová dráha i plně vybavený beauty salon. Říká se mu Panství, má totiž necelé dva hektary pozemků.

Rozmařilý luxus

Aktuálně nejdražší dům v Americe si můžete pořídit za 200 milionů dolarů (4,903,900,000 Kč). Jedná se o největší a nejhonosnější soukromou rezidenci v Los Angeles. Dům skrývá parkovací místa pro 100 aut, tenisové kurty, vinný sklípek, 14 pokojů a 27 koupelen. Možná vás napadá, že spíše než rodinné sídlo by tento dům měl být využit jako luxusní hotel. To se stalo jedním z důvodů, proč se také nechvalně proslavil. Byl vybudován v roce 1988 pro slavného Aarona Spellinga a jeho manželku Candy a byl vnímán jako neodpustitelný rozmar. V roce 2009 se stal nejdražším domem na trhu, když ho Candy Spelling nabídla za 150 milionů dolarů. Nakonec se prodal za 85 milionů dolarů britské dědičce Petře Stunt, dceři miliardáře a vládce holdingu Formule1 Bernieho Ecclestonea.

Nejdražší dům v Americe

Dům v novém

Petra Stunt dala domu v roce 2011 úplně nový kabát. Květované tkaniny nahradil bílý a černý mramor, stěny jsou potaženy sametem a sklep údajně vypadá jako noční klub. Hlavní ložnice by mohla být domovem sama o sobě – skrývá samostatnou kuchyň a obývací pokoj. Nyní je nemovitost opět na prodej a trhá rekordy. Převýšila dva nejdražší domy, které se nabízí za 195 milionů dolarů. Nejdražší prodaný dům je Playboy Maison, byl prodán v srpnu 2016 za 100 milionů dolarů. Nicméně také Playboy Maison byl původně nabízen za 200 milionů dolarů, nechme se tedy překvapit, za kolik se nejdražší dům v Americe nakonec prodá.

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

Odvážný obývací pokoj s trávou

JEDINEČNÉ ŘEŠENÍ CELÉHO BYTU

Interiér se zaoblenou kuchyní

Rodinná rezidence ze 16.století

PRVOTŘÍDNÍ MATERIÁLY, ŠPIČKOVÝ DESIGN A DOKONALÉ ZPRACOVÁNÍ

Interiér Opava

Sledujte nás

Nejčtenější články

Nový domov v eklektickém stylu s nádechem Skandinávie

Neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot

Aranka – romantický minidomek šetrný k přírodě

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Luxusní maringotka

Barevné truhlíky plné mrazuvzdorných rostlin

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock