Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Moderní bydlení na 45m2 v Madridu

Španělé jsou známí svým temperamentem a na poli designu jsou často spolu s Italy výraznými osobnostmi, které své projekty tvoří s vášní. V provedení interiérů se nebojí experimentovat a používat neobvyklé prvky. V hlavním městě Španělska, Madridu, byl zrekonstruován malý byt, který sčítá jen pouhých 45m2 a přesto působí velmi vzdušně.

Malý, velký


Majitelé se nebáli použít dřevěné trámy jako pomyslnou dělící stěnu. Vertikální umístění trámů pohledově zvyšuje místnost a prostor tak nepůsobí příliš malý. Ač má garsoniéra ani ne 50m2 je díký své dispozici a světlým barvám poměrně velkorysá. Zelenými závěsy lze celou místnost předělit a vytvořit tak alespoň částečné soukromí. Jedinou výtkou může být absence odkládacího prostoru, botníku, či věšáků na šaty v chodbě. 

Krásně a jednoduše

{reklama-0}


Celý byt je vytvořen v jednoduchém čistém stylu a ryze prakticky. Zemité barvy prostupující celý byt narušují pouze čalouněné prvky, a to krásná modrá sedačka a žlutě čalouněná postel. Zjemnění vytváří béžovo-bílý koberec a lehce působící konferenční stolek se skleněnou deskou. Výrazným  prvkem interiéru je malba na zdi. Díky ní již není zapotřebí obrazů, či jiných doplňků na stěnu a prostor tak vypadá uceleně. Jelikož se jedná o rekreační bydlení je menší kuchyň dostačující. Stejně tak i koupelna. Použité barvy i materiály jsou velmi příjemně sladěny. Navžená dispozice a lehkost zvoleného designu přímo vybízí k odpočinku. Tak vypadá krásné moderní bydlení v srdci španělské metropole. 

Zdroj: http://www.jurnaldedesigninterior.com/2017/08/proiect-de-amenajare-practica-pentru-o-garsoniera-de-45-mp-madrid.html

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

INTERIÉR S VYSOKÝM STROPEM

Aloisina Výšina - obývací pokoj

Zelená ložnice

Moderní vila s panenským výhledem

Honsova Vila

Apartmán Špindlerův Mlýn

Sledujte nás

Nejčtenější články

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot

Co (ne)odradí slimáky

Luxusní dům z přepravních kontejnerů

Vybíráme dlažbu na terasu

Rady do malé zahrady

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock