Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Moderní bydlení na 45m2 v Madridu

Španělé jsou známí svým temperamentem a na poli designu jsou často spolu s Italy výraznými osobnostmi, které své projekty tvoří s vášní. V provedení interiérů se nebojí experimentovat a používat neobvyklé prvky. V hlavním městě Španělska, Madridu, byl zrekonstruován malý byt, který sčítá jen pouhých 45m2 a přesto působí velmi vzdušně.

Malý, velký


Majitelé se nebáli použít dřevěné trámy jako pomyslnou dělící stěnu. Vertikální umístění trámů pohledově zvyšuje místnost a prostor tak nepůsobí příliš malý. Ač má garsoniéra ani ne 50m2 je díký své dispozici a světlým barvám poměrně velkorysá. Zelenými závěsy lze celou místnost předělit a vytvořit tak alespoň částečné soukromí. Jedinou výtkou může být absence odkládacího prostoru, botníku, či věšáků na šaty v chodbě. 

Krásně a jednoduše

{reklama-0}


Celý byt je vytvořen v jednoduchém čistém stylu a ryze prakticky. Zemité barvy prostupující celý byt narušují pouze čalouněné prvky, a to krásná modrá sedačka a žlutě čalouněná postel. Zjemnění vytváří béžovo-bílý koberec a lehce působící konferenční stolek se skleněnou deskou. Výrazným  prvkem interiéru je malba na zdi. Díky ní již není zapotřebí obrazů, či jiných doplňků na stěnu a prostor tak vypadá uceleně. Jelikož se jedná o rekreační bydlení je menší kuchyň dostačující. Stejně tak i koupelna. Použité barvy i materiály jsou velmi příjemně sladěny. Navžená dispozice a lehkost zvoleného designu přímo vybízí k odpočinku. Tak vypadá krásné moderní bydlení v srdci španělské metropole. 

Zdroj: http://www.jurnaldedesigninterior.com/2017/08/proiect-de-amenajare-practica-pentru-o-garsoniera-de-45-mp-madrid.html

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

Tiny house na zakázku

Moderný interiérový dizajn

Kuchyně do bytu

Kuchyně v moderním designu a černobílé kombinaci

Nástavba na rodinný dům

Malá Dřevostavba Easy 24

Sledujte nás

Nejčtenější články

Neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Luxusní maringotka

Přírodní koupací jezírko – kouzelný biotop bez chemie

Jak vytápět nový dům od roku 2022?

Rady do malé zahrady

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock