Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Mobilní dřevostavby

Mobilní dřevostavby

Stránky s realitami připomínají obzvlášť povedený hororový příběh. Vysoká hypotéka pak jeho zdařilé pokračování, které vám zadělává na noční můry. Přáli byste si bydlet ve vlastním moderním domově, ale máte pocit, že se tím odsoudíte k doživotí se splátkami a odříkáním nepodmíněně? Pak nastal čas přesvědčit vás o opaku!

Stránky s realitami připomínají obzvlášť povedený hororový příběh. Vysoká hypotéka pak jeho zdařilé pokračování, které vám zadělává na noční můry. Přáli byste si bydlet ve vlastním moderním domově, ale máte pocit, že se tím odsoudíte k doživotí se splátkami a odříkáním nepodmíněně? Pak nastal čas přesvědčit vás o opaku!

Ranní kávu s čerstvým pečivem si v klidu vychutnáte na terase vašeho domu. Kdy? S naší pomocí do tří měsíců! Pohodlně a kvalitně. Budete si však muset nejdříve zvyknout na fakt, že plnohodnotné bydlení s polovičními provozními náklady nepatří do kategorie aprílových žertíků. Moc těžké to nebude, co říkáte?

O jakém mobilním příbytku to vlastně mluvíme? Nemyslíme náhodou ten karavan, ve kterém jste podnikli nejednu prázdninovou cestu? 

Mobilní dřevostavba je takové BMW v oblasti nízkonákladového bydlení. Nabízí luxusní bydlení, vlastní prostor, moderní spotřebiče a patřičný komfort. To vše za cenu, která váš rozpočet nezatíží.

Potyčky s hlučnými sousedy nebo varovné bouchání koštěte do stropu, když to vaše děti v rámci hry přehnaly s hlučností, to vše si nechte jako zábavnou vzpomínku. Otevírá se vám váš nový soukromý svět. Se zahrádkou plnou voňavé kvalitní zeleniny. S dětskou houpačkou na stromě a psí boudou pro vašeho chlupatého hlídače. I ten si bude váš nový život blíže k přírodě náramně pochvalovat.

Možná už zasněně plánujete, možná ještě máte v hlavě několik otazníků. Pojďme se podívat na praktické informace, které tyto otazníky smažou!

Výhody mobilní dřevostavby

Mnoha domácím kutilům možná zasvítily oči. Napadla je myšlenka předělat právě ten starý prázdninový karavan, který roky odpočívá za chatou, na trvalé bydlení. Tato možnost však není šťastná volba. Přebudovat klasický karavan vás limituje původní velikostí, starou konstrukcí a také nemoderní výbavou. Do této zdánlivě levnější rekonstrukce tak vložíte několikanásobně vyšší částku, než jste si stanovili. Také strávený čas a těžká práce při přestavbě s nejistým výsledkem vám úsměv na tváři nevykouzlí. Zato mobilní domy od Easyhomes mají mnoho výhod. Podívejte se na 5 nejdůležitějších.

1. Nízké pořizovací náklady

Optimisté vidí nádoby více plné než prázdné. Díky pořízení mobilního domu se z vás takoví optimisté stanou při pohledu na vaše spořící prasátko! S částkou okolo půl milionu totiž můžete váš sen odstartovat v naší základní malé dřevostavbě. Bydlení je plné moderních trendů, s chytrou konstrukcí, která odpovídá současným normám.

2. Provozní náklady mobilní dřevostavby vás budou hřát

Díky technologickému složení izolací našich dřevostaveb jsou provozní náklady zhruba o polovinu nižší než u běžných staveb. Náklady na bydlení u čtyřčlenné rodiny v domě o rozloze 90 m2 mohou činit i neuvěřitelných 2 000 Kč za měsíc!

3. Realizace bez starostí a s úsměvem

Vaše starosti s realizací - naše výzva. Svěřte se bez obav do naší péče! Snažíme se vám realizaci vašeho hnízda maximálně usnadnit. Proto provádíme kompletní vyhotovení projektové dokumentace i servis - zařídíme výhodnou hypotéku, jednání se stavebními úřady či pojišťovnou, přidělení evidenčního čísla i nahlášení trvalého bydliště.

4. Mobilní. V pravém slova smyslu.

Proces výstavby vás příjemně překvapí. V naší speciální hale sestavíme váš nový dům. Poté ho převezeme a samozřejmě i ustavíme. Nebo sestavíme dům přímo na vašem pozemku. Potřebujete barvitější představu? Podívejte se na krátké video (video)

5. Zázraky na počkání 

Líbí se vám francouzská okna, útulná pergola či prostorná terasa? Mobilní domy v tomto případě nabízejí mnoho. Nasloucháme vašim představám a plánům, konzultujeme s vámi vaše nápady a kombinujeme je s našimi zkušenostmi. Rádi poradíme i v případě, že jasnou představu ještě nemáte.

Váš prázdninový mobilheim nechte v klidu spát, nebo ho oprašte na další dobrodružnou cestu. Teplo rodinného krbu vás čeká v mobilních domech od Easyhomes.

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

Minimalistický kompletní interiér

Byt v horském stylu

Interiér SLB Piešťany

Spešov

Luxusní interiér v šedé barvě v kombinaci se dřevem

Koupelna na Mlýnku

Sledujte nás

Nejčtenější články

Vánoční inspirace a dekorace

Hnědá barva v interiéru

Neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot

Vánoční ozdoby ze sušeného ovoce

Perníková chaloupka

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock