Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Meridiem Glass - nádech kubismu a špetka exkluzivity

Meridiem Glass - nádech kubismu a špetka exkluzivity

Společnost Alutech Bohemia baví neustále nacházet nová technická řešení stínící techniky, pracující s výjimečným charakterem, designem a funkčností. A i tentokrát se jim precizně odvedená práce nedá odepřít. Její zásluhou vznikla další exkluzivní pergola v řadě Meridiem, která má ambici stát se doslova hitem roku 2018.

Více než jen střecha nad hlavou

Jak již z názvu Meridiem Glass vyplývá, dominantou pergoly je sklo. MM Glass je navrhnuta tak, aby byly smazány veškeré hranice, byl dopřán maximální prožitek z volného prostoru a aby dodal zcela nový rozměr trávení času pod širým nebem. Skleněné zastřešení nejen že představuje určitý styl, který inspiruje architekty, developery, i konečné zákazníky, ale také samozřejmě odráží tradici českého národa ve sklářské výrobě a dává pergole národní charakteristické rysy.

Jedinečnost v popředí

Přece jen, na dnešním trhu již můžeme najít pergoly se skleněnou střechou. To, co ovšem dokázala vytvořit společnost Alutech Bohemia, zatím nedokázal žádný jiný výrobce a pergolu Meridiem Glass to vzneslo do popředí trhu s jedinečným a bezkonkurenčním charakterem.  Aby si pergola dokázala poradit s odvodem vody, musí být pergola konstruována v určitém úhlovém sklonu. Pergola Meridiem Glass se však pyšní zcela rovnými tvary, přičemž zároveň disponuje okapovým systémem, který odvádí dešťovou vodu přes nosnici pergoly. Alutech Bohemia totiž vymyslela velmi elegantní řešení a vyspádovala zastřešení uvnitř konstrukce. Pergola si tak zachovává minimalistický design, který propůjčuje terase expresivitu a punc individuality.

Je na čem stavět

Konstrukce MM Glass je tvořena extrudovanými hliníkovými profily té nejvyšší kvality. Hliníkové zpracování dává pergole označení nestárnoucí a bezúdržbová a odráží tak excelentní kvalitu a velmi praktické vlastnosti. Odstín Meridiem Glass je možné vybrat z bezkonkurenčně nejrozsáhlejší nabídky základních barev. Dokonce i odstíny s prvky stříbra jsou součástí základní nabídky a výrobci tak zastávají názor, že pergola vkusně zaujme místo vedle jakéhokoliv typu domu a plně se shodne s představami zákazníka i bez příplatkového lakování.

Doplňky, nikoliv zbytečnosti

Jako rozumná investice se jeví doplnění pergoly o speciální stínění, které nejen že nabízí ochranu před sluncem, ale také před nepříznivými vlivy počasí, či nabízí ochranu soukromí. Boční zasklení, stejně jako zipscreenové rolety, fungují také jako izolace proti většímu úniku tepla z pergoly, což je velmi vítaná vlastnost především pro ty, kteří by rádi trávili večery pod noční oblohou v příjemném teple. Pro zajištění absolutního pohodlí během zimní sezóny však věrně slouží infra zářiče, které dokážou proměnit pergolu až na obdobu zimní zahrady. ​

 

Pergolu Meridiem Glass hodnotíme jako jedinečný produkt s velkým architektonickým potenciálem, který se setká s představami nejednoho zákazníka a zvýrazní možnosti trávení volných chvilek pod pergolou. A co říkáte na Meridiem Glass Vy?

Meridiem Glass - nádech kubismu a špetka exkluzivity
Meridiem Glass - nádech kubismu a špetka exkluzivity
Meridiem Glass - nádech kubismu a špetka exkluzivity
Meridiem Glass - nádech kubismu a špetka exkluzivity

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

Rezidence Rašínova

Garsonka v Brně

Swárák

Vizualizace bytu v Ostravě

Vizualizace kuchyně s obývacím pokojem

Vizualizace krásně otevřeného prostoru

Sledujte nás

Nejčtenější články

Neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Renovace komínů pomocí unikátní omítky Izonil

Rady do malé zahrady

Luxusní dům z přepravních kontejnerů

Co (ne)odradí slimáky

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock