Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Mallorca s příchutí severu

Mallorca s příchutí severu

Málokdo by hledal Skandinávský design na středomořském ostrově. A přesto právě v takovém interiéru můžete strávit krásnou dovolenou a ještě ke všemu v hlavním městě Mallorcy, v okouzlujícím přístavním městě Palma. Na co se můžete těšit?

Ve čtvrti plné kaváren, restaurací a barů, poblíž voňavého květinového trhu, najdete prostorný byt o rozloze 90 metrů čtverečních. Byt je rohový se třemi ložnicemi, kuchyní, obývacím pokojem a koupelnou. Z obývací ho pokoje můžete vyjít na dva slunečné balkony a z nich se těšit výhledem na malebné město, rybářský přístav a tuše pozorovat ruch městského života. Byt je součástí staré zástavby a tak mu na kouzlu dodávají dvoukřídlé dveře, repasovaná okna a stylové staré obklady. Z každého jeho koutu na vás dýchne kousek středomoří. Nenechte se ale mýlit. Byt má dánské majitele a to ne ledajaké. Jsou jimi Tine Kjeldsen a její manžel Jacob Fossum. Design, kteří společně založili značku bytových doplňků Tine K Home. Do tohoto domu jezdí se svou rodinou na prázdniny a mezitím ho pronajímají.

Důraz na hravé detaily

Na originální dekorace narazíte v bytě na každém kroku. Podle jejich návrhů vznikají textilie, nábytek, svítidla i drobné doplňky. Propojení starého a nového, kontrast světla a stínu, sladké vzpomínky, vůně Vietnamu, grafika Maroka i obrazotvornost Indie a to všechno v kombinaci se skandinávskou precizností, jednoduchostí a elegancí. To všechno pomáhá vzniknout jedinečným předmětům, které vytvářejí útulnou a příjemnou atmosféru. „Ráda kombinuji staré s novým a na svých cestách se vždy snažím najít originální kusy s nějakou historií. Fascinují mě ručně vyráběné věci s charakteristickým kouzlem,“ popisuje Tine Kjeldsen. Jak je vidět jejich styl lze přenést do jakéhokoli interiéru a dodá mu nevšední kouzlo. A právě takový byt můžete najít v Palmě, městě plném pekáren, galerií a rybářských lodí.

 

Mallorca s příchutí severu
Mallorca s příchutí severu
Mallorca s příchutí severu
Mallorca s příchutí severu
Mallorca s příchutí severu
Mallorca s příchutí severu
Mallorca s příchutí severu
Mallorca s příchutí severu
Mallorca s příchutí severu
Mallorca s příchutí severu
Zdroj: www.tinekhome.com

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

Elegantní lakovaná kuchyňská linka

Dům s duší

Chytrá kuchyně i celá domácnost

ZLATÁ KUCHYNĚ SYKORA

Pasivní Vila dům ve svahu Podolanka

Vzorový byt Zlatá stoka

Sledujte nás

Nejčtenější články

Neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Slané vafle s parmazánem a čerstvou petrželkou

Hnědá barva v interiéru

Luxusní maringotka

Rady do malé zahrady

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock