Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Mallorca s příchutí severu

Mallorca s příchutí severu

Málokdo by hledal Skandinávský design na středomořském ostrově. A přesto právě v takovém interiéru můžete strávit krásnou dovolenou a ještě ke všemu v hlavním městě Mallorcy, v okouzlujícím přístavním městě Palma. Na co se můžete těšit?

Ve čtvrti plné kaváren, restaurací a barů, poblíž voňavého květinového trhu, najdete prostorný byt o rozloze 90 metrů čtverečních. Byt je rohový se třemi ložnicemi, kuchyní, obývacím pokojem a koupelnou. Z obývací ho pokoje můžete vyjít na dva slunečné balkony a z nich se těšit výhledem na malebné město, rybářský přístav a tuše pozorovat ruch městského života. Byt je součástí staré zástavby a tak mu na kouzlu dodávají dvoukřídlé dveře, repasovaná okna a stylové staré obklady. Z každého jeho koutu na vás dýchne kousek středomoří. Nenechte se ale mýlit. Byt má dánské majitele a to ne ledajaké. Jsou jimi Tine Kjeldsen a její manžel Jacob Fossum. Design, kteří společně založili značku bytových doplňků Tine K Home. Do tohoto domu jezdí se svou rodinou na prázdniny a mezitím ho pronajímají.

Důraz na hravé detaily

Na originální dekorace narazíte v bytě na každém kroku. Podle jejich návrhů vznikají textilie, nábytek, svítidla i drobné doplňky. Propojení starého a nového, kontrast světla a stínu, sladké vzpomínky, vůně Vietnamu, grafika Maroka i obrazotvornost Indie a to všechno v kombinaci se skandinávskou precizností, jednoduchostí a elegancí. To všechno pomáhá vzniknout jedinečným předmětům, které vytvářejí útulnou a příjemnou atmosféru. „Ráda kombinuji staré s novým a na svých cestách se vždy snažím najít originální kusy s nějakou historií. Fascinují mě ručně vyráběné věci s charakteristickým kouzlem,“ popisuje Tine Kjeldsen. Jak je vidět jejich styl lze přenést do jakéhokoli interiéru a dodá mu nevšední kouzlo. A právě takový byt můžete najít v Palmě, městě plném pekáren, galerií a rybářských lodí.

 

Mallorca s příchutí severu
Mallorca s příchutí severu
Mallorca s příchutí severu
Mallorca s příchutí severu
Mallorca s příchutí severu
Mallorca s příchutí severu
Mallorca s příchutí severu
Mallorca s příchutí severu
Mallorca s příchutí severu
Mallorca s příchutí severu
Zdroj: www.tinekhome.com

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

KUCHYNĚ VE VYSOKÉM LESKU S JEMNÝMI TŘPYTKAMI

Byt v údolí Jizerek

Světle zelená kuchyň s jídelnou a obývacím pokojem

Byt pro muže

Minimalistický kompletní interiér

Byt v horském stylu

Sledujte nás

Nejčtenější články

Neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Mini koblihy

Hnědá barva v interiéru

Luxusní maringotka

Jak oddělit spaní v malé garsonce

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock