Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Inspirativní kuchyně

Někdy se spojením klasického pojetí, požadavků klienta a nápaditosti tvůrců stává koncept navrženého interiéru skutečným skvostem. Právě tak tomu bylo při rekonstrukci otevřeného prostoru ve staré zástavbě, jíž dominuje kuchyňský kout a spousta prostoru.

Kombinací zdánlivě nesourodých barev a materiálů vytvořili designéři unikátní spojení praktičnosti, klasického vybavení a retro stylu anglického venkova. Poměrně velkorysý prostor dal tvůrcům nespočet možností pro realizaci, která se díky fantazii tvůrců ze Sedlák interier stala skutečným unikátem v interiérovém designu. 

Jedním z nejvýraznějších prvků interiéru je kostková dlažba v béžovo-černém provedení s pravidelným čtvercovým vzorem spolu s masivním dřevěným obložením a trámy. Díky tomu působí i tak velký a otevřený prostor útulně a zabydleně. Spodní část místnosti patří zejména prostornému kuchyňskému koutu s lednicí a jídelním stolem. 

Masivní dřevěný obklad jako hlavní dekorace

Barva kuchyňské linky tvoří spolu s dřevěným obložením výrazný konstrast, který doplňuje smaltový sporák se dvěmi troubami a sklokeramickou deskou v černé barvě a retro provedení. Vysoký komfrot a maximální praktičnost zajišťuje dvoukřídlá americká lednice s mrazákem, která je díky své velikosti schopná pojmost skutečně velké množství zásob. Měděné nádoby zavešené nad pracovním pultem uprostřed místnoti pak už jen doplňují celkové originální pojetí. Právě tento prvek byl jedním z výchozích při tvorbě celého konceptu.  

Prostor pro relax

{reklama-0}

První patro otevřené místnosti pak nabízí prostor pro odpočinek a relax. Proto je vybaveno sedací soupravou, knihovnou, stereo hudebním zařízením a úložným prostorem. Pro pocit dokonalého pohodlí je zde zachováno dominantní masivní dřevěné obložení. Ošem spolu s cihlovou zdí působí lehce steampunk stylem. Barevnou škálu přírodních tónů v celém interiéru rozbíjí černé prvky a nádech tmavě tyrkysové barvy. Celkovou originální atmosféru interiéru vytváří i jednotlivé doplňky, například výše zmíněné měděné nádobí nebo drobný zdobený nábytek spolu s dekoracemi na zdech. 

Zdroj: http://www.bydlo.cz/sedlakinterier/kuchyn-beeck-kuchen/fotka#4

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

Moderní kuchyně s ostrůvkem

Velká Bíteš

rekonstrukce a interiér bytu Dejvice

VÝBĚR ŠPIČKOVÝCH MATERIÁLŮ

TRENDY interiér rodinného domu

"Hygge styl" Šakvice

Sledujte nás

Nejčtenější články

Kalkulátor oken – váš spolehlivý online pomocník

Jak na masivní dřevěné podlahy a podlahové topení?

Slané vafle s parmazánem a čerstvou petrželkou

Neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Rady do malé zahrady

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock