Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

DUSEK DESIGN & DESIGNERS GUILD slaví 5 let

DUSEK DESIGN & DESIGNERS GUILD slaví 5 let

Pro milovníky netradičních potistků látek, pojem DESIGNERS GUILD (DG), není žádná neznáma. DUŠEK DESIGN (DD) se s kvalitou látek DG seznámil teprve v roce 2013. Britská značka mě natolik oslovila, že většina mých křesel se vyjímá v kráse květin a jiných vzorů.

Je pravda, že po přesunu na pobřeží Severní Karolíny, jsem byla zaplavena množstvím krásných a vysoce kvalitních látek, ale málokterý design ke mně promlouval tak hluboce, jako látky od DG. Tehdy jsem poznala, že malíři je k ničemu prázdné plátno, když nemá barvy anebo námět, který vezme za srdce. Nakonec jsem látky DG zasílala z Londýna do USA a obdarovala tak americké klienty křesly s  dotykem květin z Evropy.

Když se tvoří design potahu křesla, musíte to mít velice dobře promyšlené. Většinou se to nedá vzít zpět. Někdy přemýšlím nad kombinacemi i 2 měsíce. Je vždy dobré se seznámit s prostorem, vybrat vhodný tvar křesla a seznámit se kde bude křeslo umístněné, no a taky zvážit účel a tím i praktičnost. I když potahové látky mají různé stupně odolnosti proti oděru (Martindale), často u mě vítězí originalita a design nad praktičností. Tuto deformaci u mne způsobila krása látek od DG. Když máte takové křeslo v ložnici, v předsíni anebo v obývacím pokoji, odměňuje Vás svou pozitivní energii neustále bez přestání. A když si do něj sednete, cítíte se neobyčejně spokojeně a zhýčkaně.

Firma DESIGNERS GUILD byla založená v roce 1970, působí v 40-ti krajinách a dodnes rozšiřuje své portfolio. Design potahových látek spojíte s tapetami, koberec spojíte se závěsy a ještě si k tomu vymalujete zeď, tónem barvy z dané DG palety. Není divu, že za posledních 20 let, navýšili svůj obrat z 3 milionů liber na 50 milionů liber. A zaslouženě. Co mě ale na DG baví nejvíce, je nekompromisní kvalita a nápad. Toto jsou dva nerozluční kamarádi DG, kteří se proplétají jejich portfoliem.

DUŠEK DESIGN se těší na nové projekty s látkami od DESIGNERS GUILD.

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

Odvážný obývací pokoj s trávou

JEDINEČNÉ ŘEŠENÍ CELÉHO BYTU

Interiér se zaoblenou kuchyní

Rodinná rezidence ze 16.století

PRVOTŘÍDNÍ MATERIÁLY, ŠPIČKOVÝ DESIGN A DOKONALÉ ZPRACOVÁNÍ

Interiér Opava

Sledujte nás

Nejčtenější články

Nový domov v eklektickém stylu s nádechem Skandinávie

Neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot

Aranka – romantický minidomek šetrný k přírodě

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Luxusní maringotka

Hmyzí hotel pro užitečné pomocníky

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock