Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

DUSEK DESIGN & DESIGNERS GUILD slaví 5 let

DUSEK DESIGN & DESIGNERS GUILD slaví 5 let

Pro milovníky netradičních potistků látek, pojem DESIGNERS GUILD (DG), není žádná neznáma. DUŠEK DESIGN (DD) se s kvalitou látek DG seznámil teprve v roce 2013. Britská značka mě natolik oslovila, že většina mých křesel se vyjímá v kráse květin a jiných vzorů.

Je pravda, že po přesunu na pobřeží Severní Karolíny, jsem byla zaplavena množstvím krásných a vysoce kvalitních látek, ale málokterý design ke mně promlouval tak hluboce, jako látky od DG. Tehdy jsem poznala, že malíři je k ničemu prázdné plátno, když nemá barvy anebo námět, který vezme za srdce. Nakonec jsem látky DG zasílala z Londýna do USA a obdarovala tak americké klienty křesly s  dotykem květin z Evropy.

Když se tvoří design potahu křesla, musíte to mít velice dobře promyšlené. Většinou se to nedá vzít zpět. Někdy přemýšlím nad kombinacemi i 2 měsíce. Je vždy dobré se seznámit s prostorem, vybrat vhodný tvar křesla a seznámit se kde bude křeslo umístněné, no a taky zvážit účel a tím i praktičnost. I když potahové látky mají různé stupně odolnosti proti oděru (Martindale), často u mě vítězí originalita a design nad praktičností. Tuto deformaci u mne způsobila krása látek od DG. Když máte takové křeslo v ložnici, v předsíni anebo v obývacím pokoji, odměňuje Vás svou pozitivní energii neustále bez přestání. A když si do něj sednete, cítíte se neobyčejně spokojeně a zhýčkaně.

Firma DESIGNERS GUILD byla založená v roce 1970, působí v 40-ti krajinách a dodnes rozšiřuje své portfolio. Design potahových látek spojíte s tapetami, koberec spojíte se závěsy a ještě si k tomu vymalujete zeď, tónem barvy z dané DG palety. Není divu, že za posledních 20 let, navýšili svůj obrat z 3 milionů liber na 50 milionů liber. A zaslouženě. Co mě ale na DG baví nejvíce, je nekompromisní kvalita a nápad. Toto jsou dva nerozluční kamarádi DG, kteří se proplétají jejich portfoliem.

DUŠEK DESIGN se těší na nové projekty s látkami od DESIGNERS GUILD.

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

Rezidence Rašínova

Garsonka v Brně

Swárák

Vizualizace bytu v Ostravě

Vizualizace kuchyně s obývacím pokojem

Vizualizace krásně otevřeného prostoru

Sledujte nás

Nejčtenější články

Neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Renovace komínů pomocí unikátní omítky Izonil

Rady do malé zahrady

Luxusní dům z přepravních kontejnerů

Co (ne)odradí slimáky

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock