Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Domácí kancelář

Pojem, který si u nás získává stále větší oblibu a je při hledání nového pracovního místa jednou z nejčastějších otázek nově příchozích nebo potencionálních zaměstnanců. .

Právě proto se čím dál častěji při zařizování nového bydlení počítá s pracovnou nebo místností, která poskytne dostatek prostoru i klidu k práci vykonávané v domácím prostředí.

5 důležitých bodů

Při jejím zařizování je však důležité mít na paměti pár potřebných aspektů, které domácí pracovní místo nezbytně vyžaduje. 

Mezi ně rozhodně patří dobré internetové připojení, vhodně rozmístěné zásuvky, úložný prostor a praktický komfrot, který vám práci doma maximálně zpříjemní. 

Při výběru nepodceňujte pracovní stůl, který by vám měl poskytnout dostatek prostoru na práci i odkládání věcí, dále také pohodlnou pracovní židli a dostatek umělého, nebo ještě lépe, denního světla. 

Nespočet možností

Výhodou domácí kanceláře je to, že si ji můžete maximálně přizpůsobit svým představám, a být kreativní. Běžný kancelářský úložný prostor lze nahradit nápaditými krabicemi a zpříjemnti si sezení pohodlnou židlí nebo křesílkem, které umí předejít i bolesti zad. 

Pak už je jen na vás,  jakým způsobem si domácí pracovnu navrhnete. Proto vám přínášíme inspiraci, která vám při zařizování nebo rekonstrukci domácí kanceláře může pomoci. 

{reklama-0}

 

Zdroj: http://freshome.com/home-office-ideas/

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

Odvážný obývací pokoj s trávou

JEDINEČNÉ ŘEŠENÍ CELÉHO BYTU

Interiér se zaoblenou kuchyní

Rodinná rezidence ze 16.století

PRVOTŘÍDNÍ MATERIÁLY, ŠPIČKOVÝ DESIGN A DOKONALÉ ZPRACOVÁNÍ

Interiér Opava

Sledujte nás

Nejčtenější články

Nový domov v eklektickém stylu s nádechem Skandinávie

Neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot

Aranka – romantický minidomek šetrný k přírodě

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Luxusní maringotka

Hmyzí hotel pro užitečné pomocníky

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock