Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Abstrakcí k sobě samému

"DAS SELBST"
osobní obraz
"DAS SELBST" osobní obraz

"Osobně zaměřený interiérový doplněk je nám blízkým především pro návaznost na nás samé, naše nitro na něj reaguje spontánně a vyvolá v nás emoce a pocity, které nám mohou mnoho napovědět o tom v jakém stavu se nacházíme."

Prvky abstrakce v interiéru podněcují lidskou mysl a duši člověka ke komunikaci se sebou v jiném než konvenčním měřítku. Dekorovaný předmět nebo obraz na míru je díky zaměření na účel prostoru a v návaznosti na toho, kdo prostor obývá přesahujícím prvkem a právě spojkou k sobě samému.

Je něco v nás lidech, co v nás žije a ovlivňuje chod našich životů, ať už tomu věříme více nebo méně. Tato složka je velmi těžko uchopitelnou a proto i navázání kontaktu s ní je náročné. Tím se dostáváme k bodu jak málo se člověk zná, pokud onu komunikaci není sto rozvíjet.

Osobně zaměřený interiérový doplněk je nám blízkým především pro návaznost na nás samé, naše nitro na něj reaguje spontánně a vyvolá v nás emoce a pocity, které nám mohou mnoho napovědět o tom v jakém stavu se nacházíme.

"LA ANIMA DI CATARINA"
osobní obraz
"LA ANIMA DI CATARINA" osobní obraz

Osobitost a originalita člověku tolik vlastní

V dnešní přeintelektualizované a přetechnizované době, která se stává stále více uniformovanější se vytrácí osobitost a originalita člověku tolik vlastní a proto vzniká stále více a více potřeba utvořit ve svých domovech ona zákoutí, kde se člověk může stát sám sebou a kde se bude moci odzrcadlit a nahmatat se ve své hluboké podstatě bytí.

Každý člověk je originálem a každého potřeby mají svou individuální podobu a to je na světě jednou z nejrozmanitějších věcí…proto je třeba o svou jedinečnost dbát a pečovat, jen takto si bude člověk moci uchovat sebe sama a tím rozvíjet nejen svůj život, ale i život společnosti jako celku, jelikož čím jsme uvnitř, to dáváme navenek.

"LIBERTY"
osobní obraz
"LIBERTY" osobní obraz

Každé takové dílo je originál

Osobní obraz vzniká (jednoduše řečeno) v podprahovém módu, kdy dojde k přenosu energie vyobrazovaného jedince s rukama autora obrazu, který otiskne podobu celku na plátno. Vše se odehrává na platformě archetypálních sil, které jsou v hlubokém pozadí lidského života určujícím faktorem.

Každé takové dílo je zaměřeno nejen na toho, kdo bude v jeho blízkosti a komu je tím pádem určen, ale jak bylo již výše zmíněno je tvořeno v citlivé návaznosti na účel prostoru v němž bude umístěno. K jinému účelu slouží pracovna, k jinému obývací pokoj a jiné věci se odehrávají například v ložnici nebo dětském pokoji. Toto je nemálo důležité, jelikož aby bylo vše správně uchopeno a mohlo tak vést k finálnímu progresu je třeba citlivě volit to, čím si prostor utváříme.

"BORN TO BE WILD"
osobní obraz
"BORN TO BE WILD" osobní obraz

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

Rezidence Rašínova

Garsonka v Brně

Swárák

Vizualizace bytu v Ostravě

Vizualizace kuchyně s obývacím pokojem

Vizualizace krásně otevřeného prostoru

Sledujte nás

Nejčtenější články

Neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Renovace komínů pomocí unikátní omítky Izonil

Rady do malé zahrady

Luxusní dům z přepravních kontejnerů

Co (ne)odradí slimáky

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock