Pozemky s domy se nachází v klidné části města jako poslední v zástavbě přímo u lesa. Město Spálené Poříčí disponuje veškerou občanskou vybaveností. Jedná se o…

O realizaci

Pozemky s domy se nachází v klidné části města jako poslední v zástavbě přímo u lesa. Město Spálené Poříčí disponuje veškerou občanskou vybaveností. Jedná se o dřevostavby různé zastavěné plochy. Dva bungalovy o dispozici 4+kk zastavěné plochy 96 m2 ( s pozemkem 594m2 ) a 107 m2 ( s pozemkem 581m2 ) a jeden patrový dům stejné dispozice o zastavěné ploše 54 m2 na pozemku o rozloze 472 m2. V domech bude chybět k plnému vybavení jen nábytek a kuchyňská linka.

Pozemek bude plně zasíťován. Vytápění řešeno plynovým kondenzačním kotlem napojeným na teplovodní podlahové vytápění. V domech bude položena plovoucí podlaha vinyl click Smart Base. Dekor podlah, vzhled koupelny a interiérové dveře ponecháme na výběru kupujícího. Domy budou založeny na základové desce, kvalitně zatepleny a s finální silikonovou omítkou. Jako střešní krytina  bude použita pálená taška. Dům si lze navíc doplnit další příplatkovou výbavou, jako jsou např. krbová kamna, klimatizace, předokenní stínění, terasy a další.

Úplný seznam vybavenosti a technické specifikace domu, stejně jako další příplatkovou výbavu, získáte od obchodního zástupce. V případě zájmu o bližší informace nás neváhejte kontaktovat. S financováním Vám rád pomůže náš hypotéční specialista. Předpokládaný možný termín k nastěhování – konec roku 2022.

Obrázky

Komentáře

Další realizace