Interiér, který vypráví podmanivý příběh. Tak by se dala ve stručnosti charakterizovat nejnovější realizace Ateliéru Kunc Architects v pražském Karlíně.…

O realizaci

Interiér, který vypráví podmanivý příběh. Tak by se dala ve stručnosti charakterizovat nejnovější realizace Ateliéru Kunc Architects v pražském Karlíně. Zde vznikl interiér ukázkového bytu Rezidence Vltava, moderního bydlení na břehu řeky.

Radost z bydlení

Klienti Ateliéru Kunc Architects jsou různí, stejně jako domy a interiéry, které pro ně ateliér pod vedením Michala Kunce vymýšlí a realizuje. To, co ale všechny realizace spojuje, je dobrý pocit ze spolupráce a perfektní výsledek: byt nebo dům, ve kterém je radost bydlet. To je hlavní motto AKA, „bydlet jako o dobré dovolené“. „Rozumíme totiž nejenom domům a bytům, ale taky od začátku jakékoliv spolupráce pečlivě nasloucháme jejich budoucím majitelům. Povídání si, to je základ všech příběhů. V tomto duchu jsme také navrhli ukázkový byt Rezidence Vltava,“ říká architekt Michal Kunc.

Rezidence Vltava

Velkorysé a originální designové řešení a vysoký standard vnitřního vybavení. Tak je koncipovaný bytový projekt Rezidence Vltava developerské skupiny Horizon Holding. „Projekt, pro který jsme v našem ateliéru navrhli a do detailu zrealizovali ukázkový byt, se nese v našem oblíbeném designu Nordic style a podtrhuje tak celkový koncept Rezidence Vltava. Tu charakterizuje světlo, prostor a harmonie jako hlavní hodnoty při dotváření nejhezčích částí Rohanského ostrova,“ dodává Michal Kunc.

Ateliér Kunc Architects, jež je známý také svým inovativním konceptem landscape office, navazuje
touto realizací interiéru na řadu předchozích rezidenčních projektů, plných poetiky a propojení exteriéru s interiérem.   

Obrázky

Komentáře

Další realizace