Kompletní rekonstrukce staršího rodinného domu na nový a moderní domov s přiznanými původními prvky. V návrhu došlo k razantní změně původní…

O realizaci

Kompletní rekonstrukce staršího rodinného domu na nový a moderní domov s přiznanými původními prvky. V návrhu došlo k razantní změně původní dispozice, která již nevyhovovala současným trendům a požadavkům mladého majitele. Nově tedy vznikl jeden velký otevřený prostor, který hostí současně kuchyni a obývací pokoj.

Nový moderní domov s původními prvky

Kuchyně je pro majitele hlavním prostorem, který také slouží pro trávení času s přáteli, proto byla umístěna na jižní stranu objektu k nově vybudovanému portálu do zahrady. Oknem se do prostoru dostává spoustu denního světla, a tak je radost v této místnosti vařit a trávit čas. Obývací pokoj je umístěn na opačné straně místnosti, a nabízí pohodu a relaxaci ve večerních hodinách. V interiéru se objevují původní stropní trámy a také původní odhalené cihlové zdivo. Tyto prvky odkazují na historii stavby. Odhalené zdivo se také objevuje v ložnici za postelí. V obývacím pokoji je většina nábytků vyrobena na míru, zato ložnice je kompletně zařízena běžným a cenově dostupným nábytkem. To ovšem neubírá návrhu na stylu a funkčnosti. Styl koupelny odkazuje na to, že interiér je primárně určen pro mladého muže.

Obrázky

Komentáře


Higinio Paredes
 | 15. 10. 2018

saludos

Další realizace