V hlavní roli: dřevo

Návrh interiéru novostavby dvoupodlažního rodinného domu se sedlovou střechou. V interiérech se hojně objevuje dřevo, které je…

O realizaci

V hlavní roli: dřevo

Návrh interiéru novostavby dvoupodlažního rodinného domu se sedlovou střechou. V interiérech se hojně objevuje dřevo, které je klientům velmi blízké. Díky tomuto použitému materiálu působí interiér příjemně a teple. Vytváří se tak pocit domova a spojení s přírodou. Větší část nábytku je vyrobena z masivního dřeva. Výjimku například tvoří keramický obklad v koupelnách s motivem imitujícím dřevo. Hlavní obytná část se skládá z velké kuchyně s jídelním stolem a obývacího pokoje. Kuchyňská linka je moderní s klasickými prvky a detaily. Dřevěný obklad přes celou jednu stěnu v sobě ukrývá schodiště a také vstup do zádveří, chodby a komory. V obývacím pokoji dotváří pocit domova jednoduchý, ale funkční krb. Velkými okny se interiér opticky přibližuje k okolní přírodě a v neposlední řadě také  díky nim do interiéru dopadá spoustu světla.

Schodiště a chodba na 2NP současně slouží také jako pracovna. V ložnici je velká dřevěná masivní postel a také se našel koutek pro toaletní stolek. Hlavní šatník manželů je umístěn ve vedlejší samostatné místnosti. Koupelna je prostorná a opět se zde ve větší míře objevuje dekor dřeva. V koupelně si přijde na své milovník sprchování i pěnové koupele. Dvě umyvadla jsou také velkým benefitem, zvláště pak v ranních hodinách. Dětský pokoj je nyní navrhnut pro jedno dítě a tvoří jeden velký prostor, sloužící na spaní a hraní. V budoucnu je počítáno s dalším potomkem, a s možností rozdělit tento pokoj na dva stejné a menši pokoje.

Obrázky

Komentáře


Kateřina Mikesková
 | 17. 7. 2018

Krása!! Zajímalo co je to za typ obkladu v koupelně. Přesně takový by se mi líbil v té mojí ????


Bydlo.cz
 | 18. 7. 2018

Jedná se o vizualizaci, doporučujeme oslovit přímo autory díla Moskor Design, máte zde možnost "poslat zprávu"

Další realizace