Návrh rekonstrukce interiéru starého panelového bytu, který je určen pro mladého muže. Návrh splňuje veškeré současné požadavky na moderní bydlení a estetickou…

O realizaci

Návrh rekonstrukce interiéru starého panelového bytu, který je určen pro mladého muže. Návrh splňuje veškeré současné požadavky na moderní bydlení a estetickou stránku s ohledem na částečně omezený rozpočet, který je možné do rekonstrukce investovat. Kuchyně prošla kompletní rekonstrukcí, včetně nových rozvodů a dispozice interiéru.

Úložné prostory

Byt nyní nabízí dostatek místa pro ukládání všech potřebných věcí, a také poměrně velkou pracovní plochu. Materiály a barevnost respektuje fakt, že interiér bude primárně využívat mladý muž. V horní části nad kuchyňskou linkou jsou tři řady sklobetonu, které přenášejí denní světlo do vedlejší místnosti – koupelny. V ložnici a obývacím pokoji jsou nábytky a prvky, které je možné pořídit za rozumnou cenu a nikterak neubírají na funkčnosti a vzhledu interiérů. Světlá ložnice je laděna v bílo-šedé barevnosti s doplňkovou výraznou zelenou barvou, kterou je možné v případě zájmu časem jednoduše vyměnit za jinou. V obývacím pokoji v zemitých barvách se opakuje geometrický vzor.

Obrázky

Komentáře

Další realizace