Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Spolu u jednoho stolu, aneb každá židle jiná

Různorodost může působit harmonicky.
Různorodost může působit harmonicky.

Také máte doma své oblíbené křeslo? Nechcete se ho vzdát, ale neladí s ostatními? To nevadí! Naopak, využijte originality každého kousku nábytku a uvidíte, jak osobitý bude váš interiér. Dnes se zaměříme na různorodé židle u jídelního stolu, protože to je teď velký hit!

Jídelní set

Zvažujete, že si pořídíte nový set jídelních židlí? Ještě chvíli přemýšlejte – není to nuda? Co takhle mít každou židli originál? Má to své výhody. Když si pořídíte set stejných židlí, vždy se vám může stát, že se jedna židle zničí a co potom? Těžko si budete kupovat židle „do zásoby“, nebo spoléhat na to, že se zrovna ta vaše série stále prodává. Když je každá židle jiná a jedna z nich se pokazí, snadno ji nahradíte novým kouskem.

Vytvořte si vlastní kolekci

Budete mít možnost neustále obměňovat a vylepšovat svou sbírku kolem jídelního stolu. Vaše židle se totiž díky své jedinečnosti stanou kouskem umění, který si každý zamiluje. A věřte, že si každý přijde na své. Dědečkovi sedne „ta pořádná, robustní“, dceři se zase zalíbí „ta červená s polstrováním“. Prostě každý bude mít „tu svoji“.

Ušetříte

Tato taktika má také další výhodu a tou je finanční nenáročnost. Nejste omezeni počtem, vybírat můžete prakticky kdekoliv – obchodní řetězce, outlety s designovými kousky, židle z půdy prarodičů nebo různě posbírané od přátel. Čím zajímavější, tím lepší. Samozřejmě je důležité, aby byly židle kvalitně zpracované a pohodlné. Podle stavu židlí si je můžete dát opravit u odborníků, nebo se do toho vrhnout sami. Například židle natřené různými barvami vypadají kolem stolu opravdu efektně.

Kam sednou?

Tento netradiční mixovaný styl se hodí do interiérů, které jsou zařízeny minimalisticky, v neutrálních barvách. Židle se stanou dominantou jídelny, proto si k nim pořiďte jednoduchý stůl. Doporučujeme investovat do stolu z masivního dřeva, určitě nebudete litovat a strávníci se od vašeho stolu nebudou chtít ani hnout. 

Když ne styl, tak aspoň barva může být každá originální.
Když ne styl, tak aspoň barva může být každá originální.
Každý si najde "tu svoji".
Každý si najde "tu svoji".
Nenechte se omezovat sériovou výrobou.
Nenechte se omezovat sériovou výrobou.
Zdroj: foto: domzpomyslem.pl, styleathome.com, eefurnish.com

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

Rezidence Rašínova

Garsonka v Brně

Swárák

Vizualizace bytu v Ostravě

Vizualizace kuchyně s obývacím pokojem

Vizualizace krásně otevřeného prostoru

Sledujte nás

Nejčtenější články

Neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Renovace komínů pomocí unikátní omítky Izonil

Rady do malé zahrady

Luxusní dům z přepravních kontejnerů

Co (ne)odradí slimáky

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock