Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Praktické využití nebo vzhled? Monolit v kuchyni vyřeší vše!

Černá a bílá hrají v interiérovém designu prim.
Černá a bílá hrají v interiérovém designu prim.

Když si lidé pořizují novou kuchyň patří mezi nejčastěji pokládané otázky počet horních skříněk, jestli budou prosklené, nebo doplněné o police a jestli je nutné pořizovat skříň na potraviny. Co když ale může být všechno jinak? Jste připraveni na skutečnou revoluci v zařizování kuchyní?

Zapomeňte na chladné a odtažité kuchyně, které byly moderní na přelomu tisíciletí. Dnešní nejnovější trendy jsou velmi přímočaré. Střídmý dekor v sobě skrývá důmyslné vybavení. To vše je doplněno o rafinované detaily, který nenápadně vyhlížející kuchyňský objekt povyšují na skutečné umělecké dílo. Světové trendy mluví jasně. Moderní kuchyň by měla být dokonale hladká a schovat vše, co je možné. Z linky by se měla stát téměř jednolitá hmota. Samotný materiál a jeho barva mají utvářet atmosféru prostoru.

Dekorace vyhoďte

Tento designový monolit nepotřebuje už žádné další dekorace, vše obstará struktura materiálu a jeho hrany. Jediné, co se v blízkosti snese je nějaký designový detail jako svítidlo nebo malý spotřebič. Pracovní deska je rovná se zapuštěnou varnou zónou. Stejně tak je většinou zapuštěný také dřez. Výrazným prvkem zůstává baterie a na jejím výběru si dávají návrháři skutečně záležet. Právě v takovém detailu je síla tohoto nového trendu v zařizování. Protože zjednodušení kuchyní se netýká jen přístupu k nábytku, ale i k barvám, jsou moderní kuchyně černé a bílé, šedé nebo vyrobený z chladných odstínů dřeva. Právě k těmto tónům se hodí jak klasická nerezová ocel, nebo dokonce baterie ve zlaté barvě.

Inteligence na prvním místě

Pod skromným kabátkem se skrývá ta nejmodernější umělá inteligence. Do monolitů jsou totiž zabudovány ty nejmodernější spotřebiče. Například trouby dnes už stačí naprogramovat a sami rozpoznají, jakým způsobem danou potravinu upéct, kdy je třeba pekáč obrátit nebo přidat další suroviny. Navíc se nakonec také sami vyčistí. Podobně dokážou pracovat také myčky. Navíc jsou tyto spotřebiče extrémně energeticky úsporné. Vypadá to, že se konečně podařilo najít rovnováhu mezi praktičností a vysokou estetickou hodnotou. Právě takové totiž nejnovější kuchyně jsou.


 

Dřevo a nerez jsou materiály, které nikdy neomrzí a nezestárou,
Dřevo a nerez jsou materiály, které nikdy neomrzí a nezestárou,
Na nenápadou kuchyň může plynule navázat výraznější obytná zóna.
Na nenápadou kuchyň může plynule navázat výraznější obytná zóna.
Stačí pečlivě vybraná baterie a trouba o zbytek se už postará tvar a struktura materiálu.
Stačí pečlivě vybraná baterie a trouba o zbytek se už postará tvar a struktura materiálu.
Zdroj: 0scar Properties

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

Rezidence Rašínova

Garsonka v Brně

Swárák

Vizualizace bytu v Ostravě

Vizualizace kuchyně s obývacím pokojem

Vizualizace krásně otevřeného prostoru

Sledujte nás

Nejčtenější články

Neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Renovace komínů pomocí unikátní omítky Izonil

Rady do malé zahrady

Luxusní dům z přepravních kontejnerů

Co (ne)odradí slimáky

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock