Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Chata na samotě

Chata na samotě

Čas od času je potřeba dát sbohem městskému chaosu a odjet relaxovat do ničím nerušené přírody. Inspirací vám může být tato kouzelná chata ve Slovinsku. Chata slouží jako útočiště, pro únik z každodenní reality mladé rodině.

82 m2, které vám nabízí, bohatě stačí i několikačlenné rodině. Místnosti v chatě jsou velmi prakticky rozmístěny, a díky tomu se zde pohodlně vejde prostorný obývací pokoj, ložnice i dětský pokoj s palandou.

Dokonalé umístění

Chata stojí sama o sobě v ničím nerušené přírodě, díky čemuž poskytuje maximální soukromí. A ačkoliv působí na první pohled jako moderní stavba, její interiér je vybaven tradičně.

Dřevěné stěny v béžových tónech, které perfektně ladí s podlahou, jednoduchý nábytek a kuchyně laděná do bílé. Přesně to popisuje celý interiér. Aby nebyl příliš uniformní a jednoduchý, rozbíjí jej akcenty černé, které jsou na schodišti, lednici v kuchyni a na vybavení v obývacím pokoji.

Přírodní materiály

Dřevem ale použití přírodních materiálů v interiéru nekončí. Kožešinové koberečky, pletené deky a další vybavení je nejen velmi příjemné a vkusné, ale dopřává také pocit pravého „hygge“ díky kterému se budete cítit ještě více odpočatě. Nejdominantnější místnost, obývací pokoj, se nachází v otevřeném prostoru přízemí, ve kterém je také kuchyně a jídelní kout. Sedačka, která je zasazena přímo před francouzská okna, zajišťujě perfektní výhled.   

Maximální pohodlí a dojem horské chaty ještě více umocňuje krb umístěný v rohu obývacího pokoje. Díky tomu máte pocit, že vám zde nic nechybí, a kdyby přece něco ano, třešničkou na dortu je vestavěná vinárna zasazená do baru v kuchyňském koutu. 

Zdroj: studiopikaplus.si

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

Moderný interiérový dizajn

Kuchyně do bytu

Kuchyně v moderním designu a černobílé kombinaci

Nástavba na rodinný dům

Malá Dřevostavba Easy 24

MODERNÍ A ZÁROVEŇ PRAKTICKÁ KUCHYNĚ

Sledujte nás

Nejčtenější články

Neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Vybíráme dlažbu na terasu

Jak vytápět nový dům od roku 2022?

Luxusní maringotka

Aranka – romantický minidomek šetrný k přírodě

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock