Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Chata na samotě

Chata na samotě

Čas od času je potřeba dát sbohem městskému chaosu a odjet relaxovat do ničím nerušené přírody. Inspirací vám může být tato kouzelná chata ve Slovinsku. Chata slouží jako útočiště, pro únik z každodenní reality mladé rodině.

82 m2, které vám nabízí, bohatě stačí i několikačlenné rodině. Místnosti v chatě jsou velmi prakticky rozmístěny, a díky tomu se zde pohodlně vejde prostorný obývací pokoj, ložnice i dětský pokoj s palandou.

Dokonalé umístění

Chata stojí sama o sobě v ničím nerušené přírodě, díky čemuž poskytuje maximální soukromí. A ačkoliv působí na první pohled jako moderní stavba, její interiér je vybaven tradičně.

Dřevěné stěny v béžových tónech, které perfektně ladí s podlahou, jednoduchý nábytek a kuchyně laděná do bílé. Přesně to popisuje celý interiér. Aby nebyl příliš uniformní a jednoduchý, rozbíjí jej akcenty černé, které jsou na schodišti, lednici v kuchyni a na vybavení v obývacím pokoji.

Přírodní materiály

Dřevem ale použití přírodních materiálů v interiéru nekončí. Kožešinové koberečky, pletené deky a další vybavení je nejen velmi příjemné a vkusné, ale dopřává také pocit pravého „hygge“ díky kterému se budete cítit ještě více odpočatě. Nejdominantnější místnost, obývací pokoj, se nachází v otevřeném prostoru přízemí, ve kterém je také kuchyně a jídelní kout. Sedačka, která je zasazena přímo před francouzská okna, zajišťujě perfektní výhled.   

Maximální pohodlí a dojem horské chaty ještě více umocňuje krb umístěný v rohu obývacího pokoje. Díky tomu máte pocit, že vám zde nic nechybí, a kdyby přece něco ano, třešničkou na dortu je vestavěná vinárna zasazená do baru v kuchyňském koutu. 

Zdroj: studiopikaplus.si

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

Útulné podkroví pro hosty

Jahodové sady

Dokonalá ergonomie a rozmístění

Byt v rezidenci Braník

Rezidenční bydlení

Kuchyň s jídelnou a obývacím pokojem

Sledujte nás

Nejčtenější články

Anglická kuchyně třeba i u vás doma

Dokonalý domov na horách spojující masivní dřevo, kámen a sklo

Perníková chaloupka

Bioplynová stanice do vašeho domova

Jak vytápět nový dům od roku 2022?

Vánoční inspirace a dekorace

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock