Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Bydlení s citem pro detail

Snem každého z nás, je mít dokonale vyladěný interiér tak, aby působil útulně, komfortně i prakticky. A to v jakémkoliv stylu a kdekoliv na světě. Jedním z celosvětově nejoblíbenějších interiérových stylů dnes, jsou byty inspirované Skandinávií. Ať už s dlouhou historií, nebo nové a moderní.

Půdní byt, který se nachází v srdci Bagaregården, je typickým příkladem toho, že vytvořit stylové a originální bydlení lze i v místech, která se pyšní dlouhou historií. 

Dostatečný prostor

Byt o rozloze téměř 148 m2 se nachází v historické budově z 19. století. A kromě dostatečného prostoru nabízí také praktické rozložení místností, prostornou terasu navazující na obývací pokoj a velmi originální skloubení tradičního vybavení a moderního interiéru. Právě to je nejvíce znát při pohledu z obývacího pokoje, který se nese v tradičním duchu do kuchyňského koutku, jehož vybavení je naopak ryze moderní. Lesklá černá lednice, cihlová zeď, bílá hladká dvířka a lesklá pracoví deska jsou v kombinaci se skleněnými lustry a vyřezávaným jídelním stolem důkazem toho, že eklektismus lze pojmout skutečně různorodě a výsledek může skvostný. 

Kombinace s původním vybavením

Mezi další a jednoznačně nejzajímavější místa bytu patří také stěna tvořená špunky z vínových lahví. Nachází se mezi dveřmi a dodává tak obyčejnému bílému obložení zcela jiný nádech. 

Původní vybavení, mezi které patří dobové ústřední topení, je do celého konceptu interiéru začleněno jako nedílná součást, která kromě designu má také svou praktickou stránku. Každé místo bytu má svou vlastní auru a přesto celý prostor působí jako jeden celek. A to včetně teras navazující na obývací pokoj. Díky ní mohou majitelé trávit čas a relaxovat pohledem na okolí. Koupelna v tlumených barvách spolu s místostí určenou pro spotřebiče na úklid, jsou pak už je příjemnou třešničkou celého interiéru. 

Dokonalost jako důkaz

{reklama-0}

Tak originální a až detailně dokonalé bydlení je důkazem, že každá vize má své kouzlo, a čím neotřelejší kombinace jsou v interiéru použity, tím zajímavě působí. 

Zdroj: www.hittahem.se

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

INTERIÉR S VYSOKÝM STROPEM

Aloisina Výšina - obývací pokoj

Zelená ložnice

Moderní vila s panenským výhledem

Honsova Vila

Apartmán Špindlerův Mlýn

Sledujte nás

Nejčtenější články

Neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Vyvýšené záhony ocení i milovníci okrasných rostlin

Vybíráme dlažbu na terasu

Luxusní dům z přepravních kontejnerů

Přírodní koupací jezírko – kouzelný biotop bez chemie

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock