Byt v podkrovním prostoru v domě rodičů. Prostor je rozdělený oboustrannou sestavou, která slouží na televizi a techniku z obývací části a jako jídelna v kuchyňské části.

O realizaci


Mladá rodina si v domě rodičů udělala nové bydlení v podkroví. Součástí projektu bylo i dispoziční řešení nově vzniklého prostoru, což dělám velice ráda. Stavební práce si majitelé udělali svépomocí. Na nás zůstalo vybavení nábytkem hlavního prostoru. Kuchyňka měla být co nejjednodušší . Varné centrum se sníženou pracovní plochou je na jedné straně kuchyně. Druhá strana je obsazená vysokou americkou lednicí, kterou si majitelé přáli. Vedle lednice je malý víceúčelový stolek, sloužící jako toaletní, nebo na notebook. Potraviny se ukládají do zásuvek ve spodní řadě.
Obyvák a kuchyň, jsou odděleny nově vytvořenou oboustrannou mezistěnou, kde ze strany obyváku je prostor na televizi a techniku a ze strany kuchyně tvoří jídelní kout. Provedením je použitý kovolaminát (homapal) v kartáčovaném hliníku a lesklá bílá v křídovém provedení. Ve spodním prostoru jsou tažené veškeré instalace potřebné pro televizi a ostatní techniku. Osvětlení je skryté za stropními trámy a na kuchyňskou linku svítíme led osvětlením v liště nad nástěnným obkladem. Vznikl tak velice čistý kompaktní interiér, dostatečný pro mladou rodinu.
 

Obrázky

Fotograf: Drahoňovský fotograf

Komentáře

Další realizace