Luxusní bydlení v centru Prahy, v němž se snoubí láska k autentickým materiálům, designovým prvkům a touha po komfortu.

Byt s výměrou 160 metrů byl prakticky připraven k nastěhování, majitel ho chtěl původně jen dovybavit nábytkem na míru, zařídit koupelny a z WC u ložnice vytvořit šatnu. Nakonec se z této spolupráce vyklubal mnohem rozsáhlejší projekt a realizace se protáhla na čtyři měsíce velmi intenzivních prací.

Do prostorného bytu se vešly dvě koupelny, samostatné WC, malá šatna, obývací pokoj s kuchyní a jídelnou, ložnice, velká šatna, pokoj pro hosty a technická místnost. Předností a zároveň problémem bylo to, že jsou ve všech místnostech včetně koupelny prosklené stěny vedoucí na terasu, a také to, že téměř žádná z nich není čtvercová či obdélníková. Zejména ložnice a šatna mají zvláštní půdorys s ostrými rohy, které působily až agresivně. Bylo tedy třeba vymyslet, jak se jich bez stavebních zásahů zbavit či je upozadit, což nakonec vyřešila vhodně zvolená stínicí technika a nábytek na míru.

Příjemný dub na podlaze a dveřích jsme nechtěli narušovat jinými dekory dřeva, proto jsme většinu nábytku navrhli v bílém a antracitovém laku. Kromě toho se v bytě objevují vliesové tapety a důraz jsme kladli také na výběr koberců a potahových látek. Jde o nadčasové materiály, které jsou velmi příjemné na dotyk. Dominantou prostoru je onyxový obklad stěny v kuchyni, po kterém klient velmi toužil.