Zadání bylo prosté - navrhnout prostornou a pohodlnou kuchyň, která bude sloužit nejen k vaření, ale i k setkávání s přáteli. Jediným větším požadavkem bylo…

O realizaci

Zadání bylo prosté - navrhnout prostornou a pohodlnou kuchyň, která bude sloužit nejen k vaření, ale i k setkávání s přáteli. Jediným větším požadavkem bylo zachování americké chladničky, která v místnosti vzhledem k úzkým vstupním dveřím čekala již od hrubé stavby. A pak ještě jeden -zakomponovat nad ostrůvek historický měděný rošt na nádobí.

Byli jsme si vědomi, že vzhledem k historii objektu můžeme lehce šlápnout vedle. Volba padla na kuchyň značky Beeck Küchen s masivním provedením dvířek - sukatý drásaný dub. Pracovní deska je ze žuly Azul noche s matnou povrchovou úpravou. U spotřebičů je stěžejní smaltovaný sporák se dvěma troubami a sklokeramickou varnou deskou. 

Kuchyň BEECK KÜCHEN, provedení masiv rámeček Forum A 6500 H112 beachwood astig (dub drásaný se suky), doplňky Blanco. Pracovní deska je žula Azul noche, mat. Kuchyň je vybavena spotřebiči SIEMENS, LACANCHE a LG.

Obrázky

Fotograf: Lukáš Hausenblas

Komentáře

Další realizace