Manželský pár se rozhodl rekonstruovat přízemí rodinného domu. Současná dispozice není vyhovující. Z předsíně se vztupuje do tmavé chodby, ze které je přístup…

O realizaci

Manželský pár se rozhodl rekonstruovat přízemí rodinného domu. Současná dispozice není vyhovující. Z předsíně se vztupuje do tmavé chodby, ze které je přístup do kuchyně a ložnice. Z kuchyně je pak přístupný obývací pokoj, spižírna koupelna a na koupelnu navazuje prádelna. Cílem přestavby je efektivněji využít prostor a vytvořit moderní byt 3+kk.

Navrhuji probouráním příčky propojit původní ložnici a tmavou chodbu. Vzniklý světlý prostor s orientací oken na jih a na východ navrhuji využít jako obývací pokoj s kuchyní/denní část bytu. Zbytek bytu slouží jako noční část. Jedna ložnice vznikne propojením prostor původně sloužícím jako koupelna spižírna a prádelna., druhá vznikne v prostoru původního obývacího pokoje. V prostoru původní kuchyně vznikne chodba propojující obě ložnice a koupelna. Nábytek volím v neutrálních barvách šedá/bílá/dřevo.

Obrázky

Komentáře

Další realizace