Návrh obývacího pokoje jsem připravila pro mladou pětičlennou rodinu. Původně plánovanou kuchyňskou linku ve tvaru L jsem nahradila rovnou linkou doplněnou o…

O realizaci

Návrh obývacího pokoje jsem připravila pro mladou pětičlennou rodinu. Původně plánovanou kuchyňskou linku ve tvaru L jsem nahradila rovnou linkou doplněnou o kuchyňský ostrůvek s navazujícím jídelním stolem pro 6 osob. Takto navržená kuchyně nabízí dostatek úložných prostor a umožňuje početné rodině pohodlné společné vaření i stolování. Prostor pro přípravu jídla je možné v případě „velkého vaření“ rozšířit o jídelní stůl.

Ve zbývající části pokoje jsem navrhla obývací prostor. Rohovou sedací soupravu jsem umístila pod šikminu schodů. Při sezení či lenošení šikmina nepřekáží a prostor bez šikmin pak umožňuje snadný pohyb po místnosti. Celý prostor působí vzdušně a svěže. V nejnižší části schodů je možné uložit dětské hračky. Pro malé děti je prostor snadno přístupný a hračky přitom nejsou přímo na očích a nepřekážejí. Televize je umístěna tak, aby bylo možné ji sledovat jak při lenošení na pohovce, tak při přípravě jídla v kuchyni.

Interiér je navržen v neutrálních barvách šedá/bílá/dřevo a doplněn o žluté a bledě modré prvky (barvy slunce a nebe).

Obrázky

Komentáře

Další realizace