Paní domu si přála navrhnout pokojíček pro dvě dcerky zatím předškolního věku. V plánu je pokojíček zařizovat postupně a vizualizace má sloužit jako plán…

O realizaci

Paní domu si přála navrhnout pokojíček pro dvě dcerky zatím předškolního věku. V plánu je pokojíček zařizovat postupně a vizualizace má sloužit jako plán konečného vybavení. Pro rozmístění nábytku je omezující šikmina střechy.

Zatím budou pro holčičky zakoupeny pouze postele, komody na hračky a do dívčího pokoje naprosto nezbytná velká vestavná skříň. Umístěním postelí pod šikminu střechy zůstává prostor s vysokým stropem volný pro hraní. Na hrací prostor navazují komody na hračky. Do užší části pokoje bude umístěna velká vestavná skříň, tato část místnosti se promění v šatnu.

Až holčičky povyrostou, je v plánu dokoupit psací stoly a vymezit každé z děvčat vlastní prostor. Pro jednu z nich v prostoru šatny, pro druhou na protější straně místnosti.

Nábytek je navržen v neutrální bílé barvě, doplňky v odstínech vínové a růžové. Výrazná růžovočervená výmalba je uplatněna na odlehlejší strany místnosti, čímž bude pokoj působit opticky kratší.

Obrázky

Komentáře

Další realizace