Dominantním prvkem celého prostoru je dvoulůžková postel se zvýšenou ložní plochou pro usnadněné vstávání a je vyrobena z materiálu lamino (LTD) v dekoru dřeva světlý buk.

O realizaci

Podkrovní ložnice mají své kouzlo právě díky střešním šikminám - pro někoho nepraktické, pro jiného útulné. Dominantním prvkem celého prostoru je dvoulůžková postel se zvýšenou ložní plochou pro usnadněné vstávání a je vyrobena z materiálu lamino (LTD) v dekoru dřeva světlý buk. Na každé straně postele je noční stolek, který obsahuje dvě praktické zásuvky a je vyrobený z materiálu lamino (LTD) v dekoru dřeva bílý lesk.

Šatní skříň je vyrobena na zakázku z materiálu lamino (LTD) v dekoru dřeva světlý buk a bílý lesk. Skříň obsahuje posuvné dveře s jedním zrcadlem umístěným na vnějším křídle. Některým nerozhodným tak odpadne neustále běhání mezi skříní a zrcadlem v koupelně či na chodbě. Vnitřní prostor má prakticky řešené vnitřní členění, jako jsou přihrádky, poličky a šatní tyče. Šatní tyč a pojezdy jsou z kovu. Součástí prostoru je  unikátní policový systém umístěný ve výklenku, který funguje jako originální knihovna. Vše dohromady vytváří velmi příjemné prostředí a bude perfektním místem pro Váš odpočinek a spánek.

Obrázky

Komentáře

Další realizace