Obývací pokoj s kuchyní v šedých tónech s dotekem hřejivého dřeva je rozdělen do jednotlivých na sebe navazujících zón.

O realizaci

Opět jeden obývací pokoj s kuchyní ve světlých tónech, kterým vládně šedá s podporou krémové barvy a světlého dřeva. Nestandardně řešená kuchyňská linka ve tvaru L je navržena do tří samostatných bloků.

V jedné části se nachází varné centrum, v druhé mycí plocha s americkou chladničkou. Hladká šedá dvířka spodních skříněk mají zabudované úchytky v hraně a  horní skříňky jsou řešeny na tipon (dotekové ovládání). Pracovní deska s obkladem na stěně jsou ze světlého dřeva a vnáší tak mezi neutrální šedé plochy přírodní prvek s trochou domácí harmonie.

Třetím kuchyňským blokem je barový pult se zásuvkami, na který navazuje jídelní stůl s čalouněnými židlemi v jednoduchém minimalistickém designu. Potah židlí ve světle šedém odstínu koresponduje s čalouněnou pohovkou a dalšími textiliemi jako jsou např. závěsy a koberec v obývací části pokoje.

Součástí obývacího pokoje je samozřejmě televizní stěna se skříňkami zavěšenými až u stropu pro umocnění výšky místnosti a odlehčení celého prostoru. Do konceptu tohoto nábytkové bloku byla kromě televizní skříňky zakomponována také knihovna a malý pracovní stůl s židlí, jejíž design je totožný s těmi u jídelního stolu.

Velká okna propouštějí do interiéru dostatek světla, ovšem umělé osvětlení zde hraje také důležitou roli a je řešeno zajímavými LED bodovými svítidly na černých kontrastních lištách.

Obrázky

Komentáře

Další realizace