Krásné vybavení interiéru v nové pražské rezidenci. Obliba kombinace bílého laku a dřevodekoru v interiérovém nábytku je už řadu let velmi populární. Důraz se…

O realizaci

Krásné vybavení interiéru v nové pražské rezidenci. Obliba kombinace bílého laku a dřevodekoru v interiérovém nábytku je už řadu let velmi populární. Důraz se klade na čistý design a kvalitní materiály. 

Vybrán byl model ELITE, který se drží na vrcholu naší nabídky už řadu let. Kromě kuchyně byla dodána řada dalšího nábytku. Už první pohled mnoho napovídá. Sladěný jídelní stůl, obložení krbu na míru a konferenční stůl naší výroby. 

Nahlédneme do ložnice. Upoutá vás celo čalouněná postel BILBAO. Má šarmantní vzhled a zaujme vysokým čelem s pravidelným vertikálním dělením jak na čele, tak na rámu postele. Noční stolky jsou doladěné k provedení skříně. Spoje na pokos jen podtrhnou řemeslnou kvalitu práce. Prohlédněte si také krásnou šatní skříň NATALIA s posuvnými dveřmi a efektní vyfrézovanou úchytkou. Navazuje na ni i pracovní kout na míru. Jednoduchý stůl s kontejnerem a policemi vyroben na míru.

Byt byl vybaven v jednotném pojetí, designu a materiálu. Je elegantní a útulný zároveň.

 

Obrázky

Komentáře

Další realizace