Bungalov MS 04 o dispozici 4+kk a užitné ploše 91 m2 je postaven na svažitém pozemku s výhodnou orientací ke světovým stranám, kde je…

O realizaci

Bungalov MS 04 o dispozici 4+kk a užitné ploše 91 m2 je postaven na svažitém pozemku s výhodnou orientací ke světovým stranám, kde je většina obytných místností situována na jih nebo jihozápad. Do domu tak může po celý den proudit dostatek přirozeného denního světla.

Dřevostavba má půdorys tvaru L se zapuštěnou terasou s valbovou střechou se sklonem 25ᵒ. Po vstupu do objektu se vchází do zádveří, ze kterého je přístupné WC. Dále se pokračuje do obytného prostoru, kterému dominuje prostorný obývací pokoj s jídelním a kuchyňským koutem. Z chodby jsou přístupné další tři samostatné pokoje, koupelna a prostorná technická místnost. Další velké úložné prostory v domě se nacházejí v půdním prostoru, který je přístupný po skládacím schodišti ze zádveří domu.

Tento typ bungalovu je velmi žádaný i přes vyšší náročnost na velikost pozemku. Toto je ale na druhou stranu vyváženo rozložením všech místností v jednom nadzemním podlaží, což je zejména pro případné starší obyvatele domku velkou výhodou.

https://www.ms-haus.cz/ms-04-vysoka-nad-labem.html

Obrázky

Komentáře

Další realizace