Bungalov MS 07 postavený na rovinatém pozemku má dispozici 4+kk + garáž a jeho užitná plocha včetně garáže činí 126 m2. Typ MS 07 je větší dům s&nbsp…

O realizaci

Bungalov MS 07 postavený na rovinatém pozemku má dispozici 4+kk + garáž a jeho užitná plocha včetně garáže činí 126 m2. Typ MS 07 je větší dům s možností mnoha variant provedení, podle potřeb budoucích obyvatel. Tento dům je v provedení s garáží, která je nedílnou součástí domu a je s domem komunikačně propojena přes technickou místnost. Obzvláště v případě nepříznivého počasí „ déšť, sníh“ je toto velmi komfortní řešení dispozice.

Dům má půdorys tvaru L se zapuštěnou terasou s valbovou střechou se sklonem 25ᵒ. Terasa je zastřešena posuvnými fragmenty. V případě potřeby je možné celou plochu terasy buď otevřít a propojit tak obytnou plochu domu se zahradou.  A nebo při zavřeném stavu lze vytvořit v podstatě další obytnou místnost.

Po vstupu do objektu se vchází do zádveří, kterého je zpřístupněn hlavní obytný prostor a technická místnost. Hlavní obytný prostor je tvořen obývacím pokojem s jídelním koutem a kuchyní, ze kterého lze vstoupit na již zmíněnou zastřešenou terasu. Dále jsou centrální chodbou přístupné tři samostatné pokoje, koupelna a WC.

Bungalov typu MS 07 je v poslední době velmi žádaným domem z naší nabídky pro širokou možnost provedení v mnoha variantách.

https://www.ms-haus.cz/ms-07-libisany.html

Obrázky

Komentáře

Další realizace