Byt v novostavbě, který navrhne developer, s sebou vždy přinese výzvy. Nejen, že prostor bývá řešen tak akorát, ale často ne úplně vhodně. Obvyklým problémem…

O realizaci

Byt v novostavbě, který navrhne developer, s sebou vždy přinese výzvy. Nejen, že prostor bývá řešen tak akorát, ale často ne úplně vhodně. Obvyklým problémem bývá i při spojení obývacího pokoje s kuchyní nedostatek místa na prostornou realizaci. Majitelé takového bytu však již nějakou představu měli, a tak spolupráce při návrhu obývacího pokoje s pracovním koutem pro šicí stroj, navrženou obývací stěnou, jídelním stolem z původního bydlení a moderní kuchyňskou linkou v kombinaci, kterou si majitelé už předem určili, šla jako po másle;) I přes celkově menší prostor se našlo místo na relaxační zónu s pohodlným ušákem pro čtení při lampě.

Pracovní koutek i obývací stěna byly namodelovány přesně dle náčrtků, které jsem od majitelky obdržela. Zkoušeli jsme ještě různé barevné kombinace, nakonec si klientka vybrala tu, která jí nejvíce padla do oka. Časem dojde ještě k výměně jídelního stolu. Kromě něj, sedací soupravy a konferenčního stolku bude všechen nábytek řešen na míru. Nicméně už teď se těšíme na realizaci dle této vizualizace.

Obrázky

Komentáře

Další realizace