Vlastní bydlení bydlení pro Janu a dcerku Nicole. Jedná se o byt o velikosti 3kk s dvěmi předzahrádky, který prošel během 4 let celkovou rekonstrukcí.…

O realizaci

Vlastní bydlení bydlení pro Janu a dcerku Nicole. Jedná se o byt o velikosti 3kk s dvěmi předzahrádky, který prošel během 4 let celkovou rekonstrukcí. 

Tento byt  byl standartně zařízen od developera a nesplňoval očekávání ani na design, ani na kvalitu. 

Hlavním spojovacím prvkem interiéru je kartáčovaný dub. Rozhodli jsme se pro značku Admonter, která má na výběr velké množství deskovin o různých tloušťkách. Je tedy možné použít stejný dekor na dveře šatní skříně ale i na zakázku vyráběné dveře, které jsou skryté ve stěně. 

Dub doplňují akcenty šedé a černé a to buď na textilu, nebo a podlaze, která je mimo ložnice beton epoxidová stěrka. Stejně tak se odstín šedé zopakoval  na kuchyňské lince, která je ručně natíraná a celkově z masivu. 

Obývací pokoj spojený s jídelní částí a kuchyní je spojením části, kde se vaří, schází rodina , přátelé , ale i místem pro relaxaci v křesle. Křesla jsou směsicí designového "butterfly" , ale i repasovaného bazarového houpacího křesílka. Sedačka splňuje i funkci spaní, neb se dá rozložit do dvoulůžka. 

Dětský pokojíček slouží 7leté slečně, která se již ráda podílí na zařízení a výběru doplňků. Jako správná princezna inklinuje k růžovým barvám a něžným motivům. 

Jednou z hlavních částí bytů je vstup - a tento je velkorysý. Na levé části šatna, na pravé nika s úložným prostorem. Hlavní chodbou se potom vchází do všech obytných pokojů - ložnic, koupelny i obývacího pokoje. Za zrcadlovými dveřmi skříně je ukryta pračka a susička tak, aby nerušily design koupelny. 

Koupelna prošla i změnou původní dispozice a nový prostor umožnil umístit vanu i veliký sprchový kout. Barevně jsme zopakovali užití dřevo, stěrka a černé detaily. Zde je navíc na stěnách a podlaze velkoformátová dlažba s dekorem mramoru. 

Obrázky

Fotograf: Ivan Svatoš

Komentáře


Senses Studio  | 18. 2. 2021

Dobrý den paní Králová, děkuji moc za milý komentář. Moc vám držím palce, ať se interiér vydaří a dělá vám radost!

Další realizace