Dostali jsme příležitost přeměnit bývalý sportbar v Holešovicích na místo provoněné prvotřídní kávou. Kavárna pro 23 hostů je orientována do ulice hlavní…

O realizaci

Dostali jsme příležitost přeměnit bývalý sportbar v Holešovicích na místo provoněné prvotřídní kávou. Kavárna pro 23 hostů je orientována do ulice hlavní místností s barem, na kterou navazuje prostor s posezením a dále zázemí kavárny. Kolemjdoucí je vytržen z ruchu metropole pohledem na houpající se návštěvníky ve výloze. Na pozadí červených houpaček sleduje tapetu, která vypráví příběh kávového zrna od sběru na farmě až po degustaci.

V interiéru pracujeme smasivním dřevem, dýhou a bílou barvou. Tuto elegantní a klidnou kombinaci doplňují hravé prvky v červené barvě. Do dubového dřeva kruhových stolků jsou zafrézovány obrysy zemí, odkud nabízená káva pochází. Kavárna je navržena tak, aby nabízela různé typy sezení. Houpačky pro návštěvníka se smyslem pro humor, velký stůl pro větší společnost, klasické kavárenské stolky i posezení na baru.

Obrázky

Komentáře

Další realizace